• 0

Види покрівельних матеріалів

Металева покрівля є надійним і довговічним матеріалом, використовуваним для покриття котеджів, заміських будинків, а також громадських будівель. Якість такої покрівлі перевірено роками: вона довговічна, універсальна і практична. Металева покрівля виготовляється з оцинкованої сталі, покрівельного заліза, алюмінію, міді та титано-цинкового складу. Також у Львові її називають металочерепиця.
Покрівля з оцинкованої сталі досить довгий час застосовується в покрівельних роботах і користується великою популярністю. Такий матеріал має гладку поверхню і невелику вагу, він вогнетривкий і досить гнучкий.
Оцинковану покрівлю покривають захисним покриттям, що значно покращує її експлуатаційні якості. Покрівля може бути різною по товщині і відповідно за ціною.
Металочерепиця являє собою профільовані листи оцинкованої сталі зі спеціальним антикорозійним покриттям. Цей покрівельний матеріал має багато плюсів та переваг: прийнятна ціна, різноманіття кольорів, тривалий термін служби, можливість встановити на старе покриття, легкість і зручність монтажу, а також високу якість.
Фальцева покрівля складається з листів або рулонів оцинкованої сталі, а також з листів кольорових металів. Фальцевие покрівлі з'єднуються за допомогою спеціальних швів, які називаються фальцами.
Профнастил являє собою листи заліза з кольоровим полімерним покриттям. Покрівля з профнастилу дуже міцна, легка, зовні приваблива, екологічно чиста і економічна в процесі монтажу.
Алюмінієва покрівля користується великою популярністю у споживачів завдяки простоті монтажу, прекрасним експлуатаційним якостям і доступній ціні. Покрівельні роботи з використанням такого матеріалу проводяться дуже швидко і просто. Алюмінієва покрівля дуже міцна і легка, крім того вона має дуже високий відсоток відбиття сонячних променів, тому служить прекрасним захисним покриттям будинку. Тут великий каталог http://www.budnet.com.ua/commodityincategory.php?FirmCommodityCategoryRef=137
Мідна покрівля - довговічна і надійна. Вона вражає своїм стильним виглядом, різноманітністю конструкцій і якістю матеріалу. Термін експлуатації її становить сотню років. Мідна покрівля являє собою поєднання традиційності і унікальних споживчих властивостей міді.
Титано-цинкові сплави, застосовувані при здійсненні покрівельних робіт, здатні витримувати великі навантаження, тому знайшли своє застосування в тих місцевостях, де випадає багато опадів особливо в зимовий час. Будучи недешевим матеріалом, такі покрівлі володіють високими споживчими якостями і вимагають проведення ремонтних та відновлювальних робіт тільки у виняткових випадках.
29.05.2013 17:24
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter