• 0

Стільниця для столу і як її підібрати та де купити

Стільниця в конструкції столу має першочергове значення. Саме вона приймає всі фізичні навантаження. І саме її першою бачить і користувач, і гості будинку. Тому її вибір та періодична заміна потрібна для відновлення естетичного вигляду столу.

Обрати будь-яку з стільниць для кухні як за фактурою, так і за вартістю і витривалістю та іншими важливими показниками пропонує онлайн-магазин “Томек”.

Різноманітність стільниць і чим вони відрізняютьсяСтільниці є різноманітні за кольором та стилями оздоблення – з імітацією природного матеріалу, під стиль дерева або з однотонним кольором. Їх виготовляють з ДСП, МДФ та ламінованого ДСП. Вони мають чимало переваг і корисних користувацьких властивостей:


  • витривалі;

  • міцні;

  • привабливі за дизайном.Такі стільниці будуть влучним доповненням до оформлення кухні чи іншого приміщення.

Щоб стільниця прикрасила будь-яку квартиру, будинок чи офісне приміщення, треба підібрати її за різними параметрами, але враховувати не лише дизайнерські властивості, але і її механічну міцність, витривалість до імовірних пошкоджень.

Підбираємо колір стільниціБажано підбирати або однотонну стільницю із переважаючим кольором столу, або ж контрастний колір. В деяких випадках добре сполучається спокійна колірна гама, що буде гармонійно поєднуватись з оточуючими плитками та корпусними меблями на кухні.

Більше про асортимент всієї продукції для меблів, що пропонує магазин “Томек”, включно з популярними різновидами композитних плит – ДВП, ДСП або МДФ – можна прочитати на сторінці https://tomek.lviv.ua/. Тут є розділи з детальним описом запропонованих матеріалів та способами їх швидкого придбання та замовлення.

Стільниці під дерево: де їх краще застосуватиКласичне оздоблення у вигляді стільниці під фактуру і колір дерева – завжди вигідне рішення. Такий вид стільниці ідеально сполучається практично з усіма видами дизайну меблів. 

Варто уважно підбирати фактуру, адже імітація поверхні під дуб виглядатиме строкато для червоних корпусних меблів чи яскравого білого тону оточуючих навісних шаф.

В чому переваги використання стільниць з композитів – МДФ та ДСПТакі стільниці мають збалансовану вартість і якість. Середній термін використання їх складає від 10 до 30 років. А за цей час не тільки змінюється тренд у дизайні, але і виникає потреба повної заміни меблів. Тому зазвичай такі стільниці будуть слугувати до часу повної заміни дизайну та конструкцій в кухні або іншій кімнаті, де встановлено стіл зі стільницями.

Виготовлені з МДФ чи ДСП стільниці можуть мати практично будь-який колір та фактуру малюнку. Оскільки дизайн формується за допомогою нанесення на поверхню, необхідного кольору. Такої опції немає у натурального дерева або каменю. Тому підібрати для конкретного різновиду меблів стільницю з композитів набагато простіше і краще, як за витратами, так і за витраченим часом.

18.07.2023 13:23
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter