• 0

Як обслуговуються гаджети Apple

Як відомо кожному, хто хоча б трошки розуміється на сучасних гаджетах, кампанія Apple в останні десятиліття закономірно вважається еталоном якості й невпинної роботи над удосконаленням своїх розробок. Візитівками Apple традиційно вважаються MacBook, iPhone, iPad, AirPods, iMac. Всесвітньо відомими сервісами є Apple TV й Apple Arcade. І ще багато й багато чого.

Усі розробки кампанії Apple вирізняються неповторним і оригінальним дизайном. Також Apple має власну операційну систему iOS. Вона міститься виключно на продуктах Apple. Ну і не менш видатною рисок компанії є постійне вдосконалення власних розробок, тякі одразу після цього запускаються у виробництво.

Важливо наголосити, що навіть по завершенню періоду, коли той чи інший гаджет Apple, випускався в серійне виробництво, усі власники iPhone, iPad, iPod, Mac и Apple TV мають можливість на ремонт та гарантійне обслуговування в сервісних центрах компанії. У центрах можна придбати й запчастини.

Якість розробок Apple дає можливість охочим налагодити й продаж гаджетів кампанії, які певний час були в користуванні, проте кожен з гаджетів можна придбати Як Новий. Наприклад, широкий асортимент продукції епл можна придбати в магазині «Як Новий».

Загалом завдяки розгалуженій мережі незалежних надавачів послуг ремонту кожен продукт кампанії обслуговується впродовж 5 років після того, коли даний гаджет поширювався Apple у продажу.

А от безпосередньо обслуговування та запасні частини можна отримувати впродовж 7 років з моменту, коли гаджет перестав виставлятися на продаж.

Хоча і з цього правила існують виключення. Так, нотбуки Мас можуть обслуговуватися навіть впродовж 10 років після завершення продажу тієї чи іншої моделі. Загалом по Україні діє широка мережа сервісних центрі кампанії Apple. Як правило, в кожному з таких центрів радо йдуть назустріч клієнтам, намагаючись допомогти в будь-якій ситуації.

Слід зазначити, що той чи інший продукт Apple на законних підставах вважається таким, що вийшов з експлуатації, у разі, коли компанія припинила його продажі понад 7 років тому. У таких випадках усі сервісні центри припиняють технічний супровід та обслуговування таких продуктів. Припиняється також і замовлення запасних частин до них.

А от застарілим той чи інший гаджет Apple вважається в тих випадках, коли компанія припинила його продаж понад п’ять, але менше, ніж 7 років.
02.07.2023 14:23
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter