• 0

Для чого потрібні спеціалісти з ІТ-консалтингу

Інформатизація й комп’ютеризація настільки глибоко увійшли практично в кожну сферу життя людства, що зараз навіть уявити важко – а як же ми раніше обходилися без ноутбуку, Інтернета та смартфону? Тенденції останніх десятиліть невблаганні: наші пристрої та гаджети постійно ускладнюються. У той же час для користувачів програмне забезпечення стає все простіше.

Для того, щоб дати собі раду в цьому невблаганному світі інформаційних технологій і існує ІТ – консалтинг (подробиці тут https://nixsolutions-consulting.com). Фахівці з ІТ –консалтингу проводять консультації і дають рекомендації кожному охочому, хто не дуже впевнено почуває себе в світі новітніх технологій.

Наприклад, якщо зламався принтер, то після проведеного ремонту вам дуже доступно пояснять, що сталося і як зробити так, щоб подібні проблеми в майбутньому не заважали нормальній роботі. Проте слід добре розуміти, що справжнім професіоналам набагато простіше полагодити все самостійно, ніж пояснювати людям без базової підготовки, що й до чого.

Та й набагато практичніше кожній людині зосередитись на виконанні своїх професійних обов’язків, ніж витрачати час на занурення в хащі складних технологічних процесів. Ліпше витрачати час на те, щоб розвивати свій бізнес і отримувати прибутки. А в цей час всі технічні проблеми вирішать справжні професіонали (до вашої уваги - відгуки про співпрацю з NIX).

За великим рахунком ІТ – консалтинг розрахований на те. щоб вдосконалювати робочі процеси та сприяти підвищенню їхньої ефективності. До послуг ІТ-спеціалістів часто звертаються кампанії, які не мають у своєму штаті комп’ютерних фахівців.

ІТ – спеціалісти зосереджують свою увагу на діагностиці й профілактиці ; проводять збирання даних, займаються підтримку техніки в робочому стані, проводять моніторинг, вдосконалюють програмне забезпечення. Також на основі проведеної діагностики займаються розробкою рішень, які інтенсифікують виробничі процеси. І , звісно, впроваджують інновації.

Одним з незаперечних лідерів на ринку ІТ-консалтингу в Україні є команда NIX. Стартувавши в Харкові, на даний момент вони є найпотужнішими українськими ІТ-аутсорсерами. Клієнтам пропонується широке коло різноманітних послуг: від проведення бізнес-аналізу – до розробки програмного забезпечення і створення вже готових ІТ-продуктів.

У команді NIX – понад 3 тисячі висококваліфікованих спеціалістів. Зокрема, - дизайнери, розробники, тестувальники, бізнес-аналітики, проектні менеджері та багато інших.
16.06.2023 17:48
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter