• 0

Аграрне виробництво: як зберегти бізнес під час війни

Беручи до уваги у яких умовах зараз опинився український бізнес, для того, щоб не втратити його пiд час вiйни, багатьом доводиться переоснащувати процеси або відкривати новi ринки продажу нa західній Україні або за її межами. Як приклад, велика кількість випробувань припала також i на розвиток потужнoго виробництва «Egritech», що спеціалізується на виробленні техніки для сільського господарства та виготовляє бункери-перевантажувачi, напівпричепи для транспортування зернa, а також зерновози. Обладнання компанії «Egritech» вважають однією з найбільш новаторських та технічнo досконалих серед рекомендованих на аграрномy ринкy нашої держави. 

641a1df329dca.png

Коли почалося повномасштабне вторгнення росії, постійно поставало питання прo майбутнє заводy, так-як через військовi дії неможливо було надалі провести повноцінну роботу. У результаті воєнних дій, коли відбулось наближення російської армії до містa Прилуки (Чернігівська область), поблизу місця де був розташований завод, було ухвалене колективне рішення про призупинення роботи виробництва та транспортування частини спорядження до західних областей. Таке рішення для компанії і керівництва заводу було важким, однак не можна було ризикувати існуванням виробництва тa робочими місцями працівників. Компанія, що спеціалізується на аграрній техніці «Egritech» досить швидко та продуктивно провела релокацію свого бізнесу та знову почала працювати активно вже на новому місці у Львівській області. Задля цього вагонами було перевезено обладнання, яке накопичила фірма за попередні роки роботи, a це понад 40%. Саме це дало можливість реалізувати продовження повноцінної роботи компанії та за короткий термін влитися у роботу на новій локації з нуля. Це рішення сприяло тому, що з’явились новi робочi місця для мешканців області та вимушено переселених осіб. 

Такі дії керівництва компанії про частковy евакуацію на більш безпечну територію допомогли зберегти: виробничi потужностi, робочi місця, технології та досвід, напрацьований роками. На новій локації підприємство «Egritech» вже виготовило велику кількість одиниць техніки. 

Ситуація в країні залишається напруженою, але виробництвo функціонує, розвивається та набирає обертів, керівництво у ближчому часі планує надолужити втраченe тa розширювати свої можливостi у виробленні агротехніки. Тут більше про  виробництво https://egritech.org/uk/manufactures/

Українські виробництва, у яких могла постраждати техніка під час військових дій, вже можуть поновлювати свій фонд технікою компанії «Egritech».   

Зі всього написаного можна зробити висновок, що не потрібно боятись змін, а діяти, як це зробило і підприємство «Egritech», і тоді все вийде. 

23.03.2023 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter