• 0

Тенденції в сфері мобільних додатків

Мобільні додатки залишаються однією з найвигідніших галузей. На думку фахівців, до кінця 2022 року загальний дохід від продажу мобільних додатків у країнах світу сягне цифри в 420,7 млрд. доларів. При цьому за кілька наступних років прибутки лише збільшаться. За прогнозом, вже 2026 року прибуток від реалізації мобільних додатків становитиме 542,8 млрд. дол.

У галузі зростає конкуренція, але й зростає кількість можливостей для вдалого старту й наступного розвитку (дізнатися більше про послуги на сайті).

Фахівці виділяють понад 10 основних тенденцій у розвитку мобільних додатків. Є необхідність прокоментувати деякі з них.

Перш за все, розробники зосереджуватимуться на збереженні конфіденційності даних користувачів. Це – незаперечний пріоритет. Варто лише подивитися на статистику Гугла. За останні 5 років запити «конфіденційність» даних зросли майже на 150 %. І саме невпевненість у збереженні конфіденційності є причиною того, що користувачі дедалі частіше починають відмовлятися від користування окремими додатками Гугла.

Останнім часом особливу увагу збереженню конфіденційності приділяють такі мобільні додатки, як:

а) Telegram: у цьому додатку для обміну повідомленнями використовується наскрізне шифрування. І те, що розробники Telegram приділяють особливу увагу збереженню конфіденційності своїх користувачів – належним чином оцінюється самими користувачами;

б) слід відзначити такі браузери, як Brave та Firefox;

в) популярна пошукова система без cookie – DuckDuckGo. Вона пропонує користувачам мобільний автономний веб-браузер , а також пропонує розширення Chrome, яке блокує трекери.

До речі, команда фахівців NIXSolutions впродовж тривалого часу займається iOS разработкой. Усі охочі мають можливість почитати відгуки про співпрацю тут.

Через ковід та війну чимало людей сьогодні працюють вдома. Тому користування відеозв’язком різко збільшилося. Особливої поширеності набули відео конференції, які широко використовують в якості комунікації політики, науковці, освітяни, бізнес.

Стабільно фіксується зростання використання таких програм, як Zoom або Google Meet. Так само зросла кількість використання додатку Skype. Чимала кількість користувачів також часто використовують у повсякденній роботі Facebook Watch або ж YouTube.

Аналогічну популярність, особливо серед молоді та підлітків, має відеододаток TikTok.
07.10.2022 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter