• 0

Як отримати мікрозайм на банківську картку

В останні роки особливої популярності набула послуга отримання мікрокредиту на банківську картку (подробиці тут https://creditzaim.com.ua/zajjmy/vse-mfo/vygodnye-zajjmy-v-mfo/novye/). В Україні працює чимало мікрофінансових організацій. Які надають усім охочим дану послугу. Якщо коротко, то для отримання мікрокредиту від МФО достатньо зайти на сайт такої організації, заповнити анкету, яка пропонується кожному клієнту, обов’язково вказавши в ній власні паспортні дані.

Після цього в разі позитивної відповіді на ваш запит грошова сума буде перерахована вам на ваш вибір - або на картку, або на банківський рахунок, або ж на електронний гаманець.

Дуже зручно скористатися даною послугою, роблячи покупку в якомусь з Інтернет-магазинів. Для зручності клієнта МФО може зробити переказ необхідної для покупки суми безпосередньо на рахунок Інтернет-магазину.

При цьому треба підкреслити, що в кожному конкретному випадку сума. Яка видається клієнту, терміни її повернення та відсоткова ставка будуть визначатися в індивідуальному порядку.

Кожному, хто бажає скористатися услугами МФО, треба усвідомлювати, що відсотки по короткотерміновим позикам вища за банківські. Тому не слід вважати, що короткотермінова позику під 1 % - це дуже зручно. Швидше за все, мова йде про 1 % на добу. За рік вийде захмарна сума, тому прораховувати все слід дуже обачно.

Перед підписанням умов кредитної угоди з МФО треба пересвідчитись в тому, що кожна цифра в угоді для вас зрозуміла. Зазвичай сума позики вказується окремо, у правому верхньому куті угоди.

Так само слід уважно поставитися до різноманітних додаткових умов – комісій за переказ грошей, послуг страхування тощо. Вони теж будуть додані до тієї суми, яку вам слід буде повернути в МФО. Отже, щоб вас не застали зненацька, ретельно вивчіть умови договору позики, якій підписуєте.

Як правило. алгоритм дій для отримання мікрозайму універсальний. Спочатку заповнюєте анкету, вказуючи паспортні дані. Після цього вказуєте суму позики та визначаєте термін, впродовж якого ви здатні дану суму повернути. Неодмінно слід простежити, щоб в угоду не було внесено ніяких додаткових умов, які вам непотрібні і які автоматично збільшать суму. Яку вам слід буде повернути в МФО.

Після цього ви відправляєте свою анкету на розгляд. Рішення ухвалюється доволі швидко. Зазвичай, впродовж найближчої години ви вже знатимете після отримання смс - чи задоволено ваше прохання і які умови вам пропонуються. Якщо все добре, то в смс буде міститись код підтвердження.
26.05.2022 14:37
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter