• 0

Переваги супер преміального харчування Royal Canin для собак та котів

Royal Canin пропонує величезну кількість різних кормів для собак та котів, які можна адаптувати до улюбленців будь-яких розмірів і порід. Різноманітність їх продуктів може викликати складності, але не на сайті зоомагазину Petslike. Тут є зручний фільтр по категоріям, сортування, опис до кожного продукту та онлайн-підтримка, у випардку питань. Незалежно від того, чи є ваш пухнастий друг маленької чи великої породи, вибагливий в їжі чи має певний стан здоров’я - для них знайдеться дієта від роял канін. Спеціалізовані дієти та унікальні формули компанії, безумовно, є перевагою, оскільки вони дозволяють вибирати корм для улюбленця з урахуванням індивідуальних його потреб.


Як все починалося?


Французький ветеринарний лікар у 1967 р. відкрив нову епоху в харчуванні домашніх тварин, виявивши у кількох собак шкірне захворювання. Для їх лікування він створив спеціальну кормову суміш із маїсових пластівців, злаків та м'яса. Перевівши тварин на цю дієту із збалансованої суміші продуктів, успіх лікування показав правильність його підходу – так народилася ідея сухих раціонів та бренд Royal Canin. Ветеринарний лікар відкрив, що найбільш поширені у його чотирилапих пацієнтів шкірні захворювання походять від незбалансованого харчування. Він почав виробляти сухий корм для тварин у більших обсягах на власній фабриці.


Призначений для будь-яких потреб здоров’я


Беручи до уваги велику кількість позитивних відгуків від споживачів Royal Canin, варто спробувати їхню продукцію, щоб переконатися, що вона підійде і для вашого улюбленця. Індивідуальне здоров’я кожної кішки і собаки настільки ж унікальне, як і вони. Однак ці потреби у здоров’ї часто пов'язані з розміру, породи чи способу життя домашніх тварин. Корм Роял Канін - це величезна різноманітність сухих та вологих кормів для собак та кішок, індивідуально для конкретних порід чи ветеринарних особливостей. В основному Royal корм розроблений для породистих собак та кішок з урахуванням їх особливих потреб у харчуванні. Візьмемо, наприклад, німецьких вівчарок: їх люблять за мужність, вірність і розум. Але не зважаючи на їхню силу тіла та розум, у них надзвичайно чутливий шлунок, тому Роял корм розробив їхню формулу з високозасвоюваними білками та специфічними волокнами, щоб зміцнити їхню внутрішню систему. Корм Royal Canin трохи дорожче середнього - це їжа для тварин преміального рівня. Величезна кількість власників собак та котів підтвердили, що корм Роял Канін добре зарекомендував себе для їх собак та кішок - свідчить про те, що компанію люблять і багато хвалять! Корм Роял виправдовує свою ціну, адже не багато інших марок кормів для домашніх тварин пропонують такий продуманий індивідуальний асортимент продукції.


На який корм звернути увагу?


Серед бестселерів на Petslike ви знайдете за допомогою сортування достатньо багато пропозицій. Серед них:


Royal Canin Urinary Care


Royal Canin Urinary Care – повнораціонний збалансований корм для дорослих кішок, розроблений для підтримки здорового стану сечової системи. Навіть у здорових кішок сеча може містити кристали. Під впливом деяких факторів, включаючи рН, кристали сечі можуть перетворюватися на камені. Таке харчування Роял корм може бути ефективним способом, що допоможе зменшити ризик утворення кристалів у сечі.


Royal Canin Fit 32


Royal Canin Fit 32 – сухий корм, який підійде для дорослих кішок у віці від 12 місяців. Такий корм підтримуватиме оптимальний нутрієнтний профіль та вагу, що особливо важливо для дорослих квартирних котів. Також він допоможе зменшити утворення грудочок вовни та буде піклуватися про здоров'я сечовивідної системи.


Ми рекомендуємо ознайомитися з асортиментом продукції Royal Canin на Petslike та зробити свій шопінг зручнішим онлайн!

02.05.2022 14:36
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter