• 0

Український професійний хостинг

Багато слів вже було сказано про хостинг, але які особливості даної послуги на Україні – спробуємо розглянути у цій статті.

Де розмістити свій сайт – це питання виникає практично у кожного власника веб-сторінки, адже іноді веб-сайт – це частина життя людини чи частина у діяльності компанії. І у більшості випадків це вагома частина, від якої залежить розвиток та прогрес.

Отже, яку погслугу можна назвати професійний хостинг, і що слід розуміти під професійністю хостинга? Ось декілька параметрів, які повинні бути у хостера, який хоче надавати місце під сайт на високому рівні:

1) Стабільність у роботі. Стабільність та добробут – як основні чинники успіху у теперішній час. Сервери і сайт хостера і вдень і вночі, зимою та літом, повинні працювати однаково – стабільно та без глюків. Всі сервіси повинні надаватись цілодобово – не залежно від того, надаються вони в будній чи вихідний день.

2) Можливість проведення оплати різноманітними способами. Припустимо, сьогодні ви маєте час стояти в черзі у відділенні банку для того, щоб провести оплату по квитанції. А можливо завтра у вас на це просто не буде часу? Тоді стануть у нагоді такі онлайн способи оплати як Приват24, банківська картка Visa або MasterCard, чи система Інтернет-платежів Webmoney.

3) Дуже важливо, щоб служба підтримки була доброзичливою, адже іноді кожному доводиться звернутись по допомогу у функціонуванні сайту – і отримання якісної та вчасної відповіді є важливим фактором у роботі служби підтримки хостинг-провайдера. Кожен запит клієнта повинен бути проконтрольований і на кожне питання повинна бути надана правильна відповідь. Причому набагато важливіше, щоб відповідь була правильною та вичерпною, аніж швидкою і неточною.

Це так звані „людські фактори”, але ще декілька вимог повинні стосуватись і технічної сторони.

На серверах компанії, що продає хостинг, повинно бути встановлене сучасне програмне забезпечення – якщо на сервері встановлено php застарілої версії 5.2 або що ще гірше 4.х і хостер не планує його змінювати на 5.3, то враховуючи той факт, що незабаром і версія 5.3 стане застарілою, потрібно задуматись чи потрібен вам хостер із такою старою версією? Адже жодна система керування контентом сайту, наприклад така як Джумла версії 2.5.9, не буде працювати зі старими версіями php. Це ж стосується і версії сервера бази даних MySQL.

Надійне обладнання у сучасному дата-центрі теж неабиякий плюс до репутації хостинг-провайдера. Краще користуватись послугами хостера, який розміщує сайти у надійному німецькому дата-центрі, ніж тримає свої сервери у якомусь підвалі.

Ну ось, за такими основними критеріями можна обрати професійний український хостинг, и не пам’ятайте про головне – інтуїція та поради друзів – іноді ці фактори можуть бути важливіші за всі решта.

08.04.2013 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter