• 0

Топ 3 професії, які можна опанувати за три місяці

2022 рік став справжнім випробуванням для українців. На жаль, багато хто з наших співвітчизників втратив роботу і залишився без джерел прибутку. Але кожна кризова ситуація надає нові можливості. Якщо ви втратили свою роботу, то, можливо, це означає, що потрібно опанувати нову професію.


Ми зробили підбірку з трьох професій, які можна опанувати доволі швидко.


професія медіа байєра


Медіа байєр


Медіа байєр – це онлайн маркетолог, який займається закупкою реклами в таких мережах, як Facebook, Google, Tiktok та інших. Ця професія є дуже перспективною. З кожним роком компанії потребують все більше таких спеціалістів. Досвідчений медіа байєр може заробляти від 1000 до 3000 доларів. Погодьтеся, що це дуже гарна зарплатня навіть для мирного часу.


Щоб стати медіа байєром, можна пройти спеціальні курси або піти працювати в спеціалізовану компанію фармером (спеціалістом, який реєструє аккаунти або може знайти місця, де можна купить аккаунти Фейсбук). Для роботи фармером вам не знадобиться ніякий досвід.


Топ 3 професії, які можна опанувати за три місяці

Лінкбілдер


Одна з найстабільніших сфер онлайн маркетингу – це просування сайтів в пошукових системах або SEO (search engine optimization). Сеошники досить непогано заробляють: вони можуть отримувати від 800 до 3000 доларів на місяць. Ця професія потребує дуже сильних аналітичних вмінь.


Щоб стати SEO спеціалістом, можна спочатку піти працювати лінкбілдером – спеціалістом, який займається побудуванням посилань на сайти. На цю посаду ви можете претендувати навіть без досвіду. Щоб ознайомитися с базовою теорією лінкбілдингу достатньо пройти якісь тематичні курси.


Копірайтер


Це ще одна с професій, яка дуже затребувана в сфері онлайн маркетингу. Люди, що знають англійську, німецьку чи інші мови, можуть працювати і отримувати дуже гарну зарплатню (600 – 1500 доларів на місяць). Ця професія підходить людям, що вчилися на лінгвістів та хочуть спробувати себе в IT сфері.


Як бачите, ніколи не пізно змінити свою професію і знайти нову роботу. Цілком можливо, що після цього у вашому житті почнеться новий етап, який приведе вас до чьогось, про що ви завжи мріяли. Всі описані вище професії дозволять вам добре заробляти, працювати віддалено і самостійно планувати свій робочий графік. Якщо ви давно про це мріяли, то обирайте те, що вам більше до душі, та починайте діяти.

04.04.2022 20:41
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter