• 0

Які перспективи відкриють державні аукціони для будівельного бізнесу у 2022 році

У 2022 році представники малого, середнього та великого бізнесу матимуть можливість успішно заробляти та масштабуватися завдяки участі в державних аукціонах у системах Prozorro та Prozorro.Продажі. Пропонуємо дізнатися, які саме перспективи відкриються компаніям та підприємцям у сфері будівництва.
Які перспективи відкриють державні аукціони для будівельного бізнесу у 2022 році

Продаж товарів та послуг у системі Prozorro

Постачальники товарів та послуг мають можливість брати участь у закупівлі Прозоро — процедурі, за допомогою якої державні замовники купують все необхідне для своїх потреб та потреб громадян. Це може бути будь-що, від піску до складного будівельного обладнання, від послуг фарбування до капітального ремонту історичної будівлі. Для того, щоб отримати державне замовлення, вам необхідно виконати такі кроки:

1. Зареєструватися на вибраному електронному майданчику для участі у публічних тендерах.

2. На сторінці пошуку торгів Prozorro цього майданчика знайти оголошення про закупівлю товарів чи послуг, які ви надаєте. Або скористатися вже готовою добіркою Прозоро тендер на будівництво. Подати заявку на участь у тендері та запропонувати найвигіднішу ціну серед конкурентів.

У випадку вашої перемоги, державний замовник підпише з вами договір про закупівлю, і далі залишиться виконати узгоджені умови.

Альтернативний варіант заробітку — продаж товарів у Prozorro Market

Прозорро Маркет — це офіційний маркетплейс, де закуповуються виключно державні замовники. Тут продаються товари широкого вжитку: харчові продукти, канцелярія, будівельні матеріали, меблі, електроенергія, офісна техніка та багато іншого.

Для того, щоб продавати в маркеті, достатньо пройти кваліфікацію — підтвердити досвід постачання аналогічних товарів. Після цього можна виставляти свої пропозиції на віртуальній вітрині та укладати угоди аналогічно до того, як це відбувається у великих інтернет-магазинах.

Оренда та придбання майна в Prozorro.Продажі

В системі Прозорро.Продажі продається та здається в оренду різноманітне майно: складські, офісні й виробничі приміщення, транспортні засоби, дозволи на видобуток корисних копалин, земельні ділянки та багато іншого. Все зазначене може допомогти вам масштабувати свій бізнес або розпочати його з нуля. Для того, щоб отримати таке майно у користування чи власність, необхідно виконати наступні кроки:

1. Зареєструватися на вибраному електронному майданчику для участі в державних аукціонах.

2. На сторінці Prozorro Продажі на SmartTender знайти цікавий вам обʼєкт, використовуючи фільтри та пошук за ключовими словами.

3. Подати заявку на участь у торгах та запропонувати найвигіднішу ціну.

У разі перемоги вам залишиться укласти відповідний договір із розпорядником майна та сплатити запропоновану суму. Далі майно переходить у вашу власність чи тимчасове користування згідно з підписаною угодою.
04.01.2022 11:42
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter