• 0

Що таке аутсорсинг персоналу компанії?

Під даним терміном мається на увазі передача деяких обов'язків штатних співробітників та частини виробничих процесів іншій організації. У перекладі з англійської мови аутсорсинг означає “зовнішнє джерело”. Завдяки передачі деяких функцій іншому підряднику підприємці можуть проводити оптимізацію бізнес-процесів й поліпшити ефективність своєї компанії. Замовляючи ці послуги, можна істотно зменшити адміністративні та виробничі витрати.


Навіщо потрібен підбір персоналу на аутсорсинг?


Сучасні підприємці не вважають за доцільне тримати у своїй компанії великий кадровий склад. Більш раціональним рішенням є делегування частини завдань сторонній організації. Кожен грамотний бізнесмен повинен знати, що таке аутсорсинг кадрів і які переваги має ця послуга.


Перед тим як скористатися послугами аутсорсингової компанії з підбору персоналу, необхідно укласти договір на довгострокове співробітництво. У більшості випадків підрядники виконують другорядні завдання, наприклад, рекламу, прибирання приміщень тощо.


Аутсорсинг від компанії https://sunone.com.ua/ може знадобитися в наступних випадках:  • у невеликої фірми не вистачає коштів, щоб найняти та утримувати велику кількість співробітників, особливо якщо їх робота не постійна. Набагато простіше найняти сторонню компанію, яка буде відправляти працівників для виконання разової або періодичної, сезонної роботи;


  • коли фірма не може виділити бюджет на проведення різних заходів, то вона не зможе скласти гідну конкуренцію. Крім того, пошук тимчасових працівників може стати серйозною проблемою, оскільки більшість людей шукають постійну роботу;


  • конторі потрібно зменшити витрати на оплату праці. Завдяки аутсорсингу можна зменшити загальний рівень заробітної плати. У компанію можуть направити працівників їдальні, клінінгу, а також персонал для виконання інших нескладних завдань.


З яким кадровим агентством аутсорсингу укласти договір?


Будь-який власник компанії хоче працювати тільки з надійними підрядниками. Уклавши договір на довгострокову співпрацю, він зможе позбавити себе від зайвих проблем. Якщо ви ще не знайшли аутсорсингову компанію, то ми радимо вам звернутися в «Sun One». Тут працюють справжні професіонали своєї справи, які в найкоротші терміни підберуть кадри згідно з вашими вимогам та побажанням. У компанії є власна база даних, завдяки чому ви зможете отримати швидке обслуговування.

26.12.2021 12:26
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter