• 0

Де і як в Україні можна придбати криптовалюту?

Де і як в Україні можна придбати криптовалюту?На сьогоднішній день, на думку фахівців, Україна входить до першої десятки країн, де активно використовуються криптовалюти. З осені 2021 року Верховна Рада Україна легалізувала криптовалюту. Отже, чимало людей сьогодні ставлять питання – як купити крипто валюту в Україні? А також, що не менш важливо) – на що в Україні її можна витратити?

Сьогодні в Україні діє чимало Інтернет-ресурсів та додатків. Які профільно займаються купівлею та обміном біткоінів. Усім охочим, які прагнуть розібратися в цьому питанні, фахівці радять на поспішати, і. перш ніж почати робити перші кроки, познайомитися з усіма варіантами обміну та купівлі, і лише після цього робити рішучі кроки.

На даний час в Україні купити криптовалюту можна:

- за готівкові кошти;
- на сайті криптовалютної біржі;
- через мобільний додаток.

Якщо ви бажаєте придбати біткоіни через криптобіржу, то вам слід буде здійснити кілька послідовних кроків. Зокрема, потрібно буде зареєструватися на криптобіржі, після чого – підтвердити вашу особу. Далі необхідно буде прив’язати до вашого акаунту цифровий гаманець та банківський рахунок. Зараз в Україні та світі все частіше компанії, які цінують власну репутацію, займаються випуском власних мобільних додатків. Мета проста – вони прагнуть, щоб їхні клієнти могли здійснювати операції за допомогою смартфонів у будь-який час.

Наприклад, однією з найпотужніших світових бірж сьогодні є Binance. Тут можливо:

- проводити конвертацію однієї криптовалюти в іншу;
- купляти біткоіни за фіатні гроші за допомогою банківських карток Visa або Mastercard.

Так, біткоіни можливо придбати за гривни, долари або євро.

Але в Україні операції з криптовалютами можна проводити на багатьох майданчиках. Серед них варто звернути увагу на:
- Best Change;
- BTC Trade;
- Xbtc;
- Kuna;
- CoinMama;
- Coin24;
- Let'sPay та інші.

Варіантів, коли біткоіні в Україні можливо придбати за готівку сьогодні не так багато. Зазвичай. Коли така потреба є, люди домовляються про такі операції безпосередньо одне з одним. Проте є й відповідні сервіси. Так, за готівку біткоіни можна купити на сервісі BTCU.biz. Таку операцію можна здійснити за допомогою терміналу ПриватБанку.

Біткоіни в Україні можна притримувати, бо їхня вартість невпинно збільшується, які і в золота. Можна за біткоіни і здійснювати покупки. Наприклад, в серйозних Інтернет-магазинах на кшталт Цитрус, Bigmag.ua (тут реалізується техніка від компанії Apple), Digit-Texніка (дитячи та туристичні товари) та на багатьох інших майданчиках.
15.12.2021 17:24
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter