• 0

Активний відпочинок в горах

Для тих мандрівників, хто хоче крім піших походів спробувати свої сили в більш активному відпочинку, існує безліч варіантів активностей - верхова їзда, поїздки на джипах чи квадроциклах, або, більш екстремальні, скелелазіння (альпінізм), рафтинг по швидких річках Карпат на байдарках або катамаранах. Різноманітні спортивні заходи, катання на лижах узимку також входить в поняття "активний відпочинок в горах". Сучасна людина потребує додати певну долю позитивних емоцій та адреналіну до сумного повсякдення.


На курорті «Воєводино» доступний як спокійний релаксуючий відпочинок, так і безліч активностей для любого віку. Проходження канатного парку відмінно розвиває координацію, пластику рухів та вольові якості, поїздки на квадроциклах по карпатському бездоріжжю – завжди яскрава весела пригода, що надовго заряджає позитивними емоціями.


Тримати тіло у чудовій формі можна за допомогою різних спортивних занять. Це не лише користь, але й справжнє задоволення – займатися йогою чи аеробікою на свіжому повітрі, серед закарпатського лісу. Чудовою пригодою стане освоєння азів кінного спорту. Кінні прогулянки відбуваються у супроводі досвідченого інструктора.


Насолодитись красою навколишньої природи можна, вирушивши у свій перший справжній похід. Навіть звичайна піша прогулянка продуманими маршрутами подарує масу задоволення та відчуття бадьорості. Можна взяти на прокат велосипед та подолати не малі відстані, вивчаючи округу. У «Воєводино» піклуються про безпеку гостей, тому всі маршрути розмічені, обладнані місцями для стоянки та джерелами питної води. Більш детально про всі доступні варіанти активного відпочинку на курорті «Воєводино» можна дізнатися за посиланням https://voevodyno.com/ua/activities/. Тут можна вдало організувати як сімейне дозвілля, так і спільний відпочинок з друзями.


Гарним варіантом для спільного дозвілля можуть бути також теніс, стрільба з лука, різноманітні настільні ігри. Для дітей передбачена спеціальна анімаційна програма. Не залишились без уваги і любителі рибалки. Приготувати свій улов можна самостійно, скориставшись вогнищем чи мангалом, або доручивши цю справу досвідченим поварам ресторану.


Проведення таких екстремальних заходів, як скелелазіння, верхова їзда, сплави на байдарках чи катамаранах проводяться під наглядом та відповідальністю досвідчених інструкторів. Це незабутні враження, адреналін, перевірка на міцність, витривалість і силу, однак подібні активності потребують певної підготовки і підходять далеко не кожному.


Живописна природа, чисте повітря і різноманіття можливостей для активного відпочинку в «Воєводино» зроблять вашу відпустку незабутньою.

25.11.2021 10:11
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter