• 0

Вежі майбутнього — інноваційний проєкт в центрі української столиці

В Печерському районі Києва за адресою вул. Іоанна Павла ІІ (Патриса Лумумби), 12 активно йде будівництво сучасної багатоповерхівки. Забудовником проєкту виступає компанія Taryan Group під керівництвом Артура Мхітаряна. Новобудова виглядає доволі незвично, її друга назва — Вежі майбутнього і вона вже стала справжньою окрасою Києва. А після відкриття стане новим знаковим туристичним місцем відпочинку та милуванням красотами столиці.

Taryan Towers — новобудова з концептуальним підходом

Вежі майбутнього також називають «вертикальним містом». За задумом архітектора головна особливість будинку в тому, що мешканці зможуть отримати все необхідне на місці, не потрібно нікуди виходити. Розпочати знайомство з вежами потрібно з вивчення внутрішньої інфраструктури:

- в кожному домі 31 жилий поверх. Загальна висота — 35 поверхів;

- будинки стоять окремо, вони повністю автономні. Внизу вони з’єднані стилобатом в 4 поверхи. Він буде нести функціональне призначення, стане місцем розміщення ТЦ, інших торговельних майданчиків;

- дах стилобату забудовник перетворить на майданчик з басейнами. Там зможуть відпочивати мешканці будинку, проводячи час із сім'єю та друзями;

- зверху будинки буде з’єднувати дворівневий скляний міст. Його верхня частина буде відкритою, що дозволить милуватися неповторною красою Києва. Нижню частину забудовник перетворить в майданчик для пробіжок та прогулянок. Міст буде бережно огинати кожну вежу, що зробить прогулянки по ньому неповторними і вражаючими.

Дахи кожного будинку будуть повністю експлуатуватися. Одна перетвориться в фешенебельний ресторан з такими видами, які може затьмарити лише висока кухня. Друга стане відкритим парком, а на третій буде планетарій.

Вежі майбутнього — інноваційний проєкт в центрі української столиці


Також в проєкті передбачене штучне озеро і майданчик для запуску дронів. Все це стане доступним для киян, гостей міста та мешканців дому.

Taryan Group оголосили вартість нерухомості преміального класу

Попри те, що будинок стане туристично привабливим, його мешканці будуть повністю захищені від небажаних гостей. Для цього передбачена спеціальна охоронна система з перепустками.

Вежі майбутнього — інноваційний проєкт в центрі української столиці


Ціни на квартири залежать від загальної площі та висоти помешкання. В середньому платити треба:

- за 1-кімнатну від 5,7 млн. грн;

- за 2-кімнатну від 7,3 млн. грн;

- за 3-кімнатну від 12,7 млн. грн.

Якщо зробити перший внесок в розмірі 30% від вартості житла до 31 грудня 2022 року, то далі можна платити без обов’язкових річних відсотків. Така акція оголошена на сайті забудовника. Стильні Вежі майбутнього Київ вже бачить своєю частиною, адже цей гучний проєкт показав всьому світу, робота якого масштабу може вестись в Україні.


16.11.2021 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter