• 0

Для чого потрібні побутові осушувачі повітря

Завдячуючи сучасній побутовій техніці, людство сьогодні має можливість створювати в своїх домівках максимально комфортні умови для проживання. Так, серйозна,особливо для причорноморських та придніпровських областей, проблема підвищеної вологості повітря елементарно вирішується, якщо встановити в приміщенні осушувач повітря побутовий від експертів з осушення osushiteli.ua.

Як же обрати найбільш прийнятний персонально для вас осушувач, виходячи з того, в якій місцевості ви проживаєте і вирішення якого комплексу проблем потребуєте?

Усі ми знаємо, що людство без води було б не в змозі існувати. Проте якщо в робочому приміщенні або вдома вологість повітря є стабільно надмірною, то це негативно відображається на нашому побуті та стані здоров’я. Так, коли у вашій домівці вологість повітря стабільно перевищує показник в 60 %, то наслідки цього невтішні. Зокрема:

- зростає ризик підхопити простудне або алергічне захворювання;
- загальний стан усіх без винятку членів родини поступово погіршується;
- знижується якість повітря в домівці, запах стає затхлим та важким;
- з’являються корозійні нашарування на всіх металевих конструкціях;
- дерев’яні шафи та стільці деформуються та починають гнити;
- активно поширюються на стінах цвіль і грибок;
- псуються текстильні вироби, взуття, меблі…

Для того, щоб запобігти таким негативним наслідкам, і не тільки в приватних помешкання, а й на виробничих площах, слід використовувати осушувачі повітря (докладніше тут osushiteli.ua/uk/promyshlennye).

Побутові осушувачі повітря можуть функціонувати на основі одного з двох принципів: охолодження або адсорбції.

При охолодженні повітряних потоків частина водяної пари конденсується. Простіше кажучи, перетворюється на рідину. У результаті наш пристрій елементарно прибирає конденсат з атмосфери. У такий спосіб повітряні маси позбавляються надмірного рівня вологості.

При адсорбції використовують здатність окремих матеріалів до поглинання вологи. Найбільш поширений спосіб – силікагель. Осушувачі адсорбційного типу працюють, не створюючи зайвого шуму й економні відносно використання електроенергії. Вони здатні оздоровити повітря навіть в приміщеннях з надмірним рівнем вологості. Крім цього, вони надзвичайно прості в експлуатації, при цьому додатково нагрівають температуру в приміщенні в середньому на 5 градусів.
23.10.2021 16:13
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter