• 0

На що звернути увагу при купівлі житла

На що звернути увагу при купівлі житлаПитання придбання якісного та сучасного житла є актуальним для багатьох українських родин. Для того, щоб зробити усвідомлений вибір, нижче – поради від фахівців щодо того, як правильно обирати квартиру для придбання.

Житло в новобудові чи вторинка?На початку слід визначитися: ви хочете купити квартиру Гмирі 4 в сучасній новобудові, або придбати житло на вторинному ринку. Вирішуючи це, слід мати на увазі кілька факторів. Зокрема, суму, яку ви можете витратити на купівлю житла. Також – ваші вимоги до того, якою має бути квартира, в якій ви хочете проживати.

Між іншим досвідчені ріелтори зауважують, що у містах-мільйонниках дешевше придбати квартиру в новобудові. А от у маленьких містах дешевше обійдеться купівля квартири на вторинному ринку. На додачу до цього слід розуміти, що на вторинному ринку житло дорожчає інтенсивніше.

Але в цілому кожен варіант – і новобудова, і «вторинка» - має певний набір як переваг, так і недоліків.

Якщо докладно зупинитися на варіанті придбання житла в новобудові, то варто звернути увагу на значну кількість нюансів. Обов’язково слід з’ясувати, з якого саме матеріалу будують житло, на яке ви звернули увагу. Матеріали можуть бути різними. Для вас важливо, щоб ваша квартира була теплою та зроблена з екологічно безпечних матеріалів.

Відштовхуючись від будівельних матеріалів та використання тих чи інших технологій, новобудови можна поділити на наступні класи: економ, комфорт, бізнес та преміум клас.

Переваги житла в новобудовіДо переваг житла в новобудовах можна віднести доволі значний обсяг різноманітних факторів. Зокрема:

- сучасні будівельні матеріали та використання сучасних технологій при будівництві;

- нові комунікації та інженерні мережі;

- сучасна електропроводка;

- пластикові вікна та двері;

- наявність кількох електричних точок у кожній кімнаті;

- завдяки потужностям, багато електроприладів можна вмикати одночасно;

- вільне планування квартири;

- якісний та сучасний ремонт;

- система відео спостереження в під’їзді, черговий на вході;

- можливість придбання житла в розстрочку або іпотеку.

До того ж сьогодні кожен забудовник зобов’язаний взяти на себе облаштування певної інфраструктури поруч із зведеною ним новобудовою. Територія має бути озеленена, мати дитячі та спортивні майданчики, дитячі садочки, школи, транспортні розв’язки та зупинки громадського транспорту тощо.

Є у придбання житла в новобудові й недоліки. Серед них – висока вартість одного квадратного метру, складність оформлення пакету документів при передачі квартири, тривалість очікування здачі об’єкту.
15.10.2021 14:21
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter