• 0

Найпоширеніші моделі комбайнів Джон Дір

Американські комбайни Джон Дір – чи не найпопулярніша сільськогосподарська техніка в багатьох країнах світу. Впродовж багатьох десятиліть комбайни Джон Дір зарекомендували себе з найкращого боку. Тим більше, що з кожним роком ця техніка осучаснюється. Вдосконалюється безліччю інноваційних розробок.

Джон Діри проявляють себе з найкращого боку в будь-яких кліматичних умовах, навіть у найсуворіших. Це дозволяю комбайнам Джон Дір бути безсумнівними лідерами галузі. Чиї переваги не залишають сумнівів навіть у найжорсткіших скептиків.

Так, зернозбиральні комбайни Джон Дір залишаються дуже ефективними при час збирання врожаю. Їх технологічні можливості дозволяють обережно зрізати зерно, обачливо й обережно обробляти його й викладати після цього в спеціальні бункери. На сьогодні існує кілька популярних серій комбайнів Джон Дір. Кожна серія має, в свою чергу, по кілька моделей. У результаті кожен сільгоспвиробник може обрати для себе найбільш прийнятний агрегат.

Особливості моделі Джон Дір W 650Якщо сільгоспвиробнику необхідно мати в користуванні відносно простий в обслуговуванні комбайн, то саме час придивитися до Джон Дір W 650, до якого завжди можна підшукати запчастини Львів. Це досить економічний агрегат, і при цьому – безпечний в екологічному плані. На додачу він відзначається високою виробничою ефективністю.

Джон Дір W 650 до снаги обробка різних сільськогосподарських культур, при цьому – байдуже – в яких саме кліматичних умовах. Робота оператора комбайну – цілком комфортна завдяки великій кабіні. В даній моделі впроваджена система Solutions. Вона дає можливість збирати врожай надзвичайно швидко.

Варто зазначити, що комбайн Джон Дір 942 практично повністю ідентичний вищезгаданій моделі.

Характерні особливості комбайну Джон Дір 9500Виробничий комбайн Джон дір 9500 зроблений з битера й барабану. Також він має решітку для сепарації. У даного комбайну можна відзначити наступні технічні елементи:

- впроваджено функцію вирівнювання Hillmaster, яка не дає агрегату перекинутися на схилах;

- передбачено можливість копіювання ландшафтного рельєфу;

- завдяки центру АМЕ можна корегувати автоналаштування;

- впроваджено систему контролю InfoTrak, яка оснащена спеціальним монітором;

- функціонує система очищення QuadraFlo;

- завдяки зручному сидінню, оператор комбайну матиме можливість працювати в комфортних умовах.
14.10.2021 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter