• 0

Акумулятори Варта для комерційного транспорту: особливості

Відомий німецький виробник популярний не лише за рахунок акумуляторів для легкової техніки. Сучасні акумулятори Варта випускаються і для комерційної техніки. Спеціально для такого транспорту виділена серія Promotive. Вона призначена для:

- мікроавтобусів;

- будівельної техніки;

- повнорозмірних автобусів;

- невеликих вантажівок.

Всю серію об’єднує висока надійність роботи при мінімальному обслуговуванні.

Акумулятори Варта для комерційного транспорту: особливості


Promotive Black

Лінійка призначена для використання на мікроавтобусах, невеликих бульдозерах та іншій техніці. АКБ відрізняється низьким рівнем саморозряду: на складі така батарея може зберігатися до одного року.

Батареї мінімально використовують дистильовану воду, тому обслуговування такий пристрій не потребує. Серія відповідає сучасним вимогам EN2 та V1. У виробах лінійки використовується гібридна технологія.

Promotive Blue

Для вантажної, дорожньої та сільськогосподарської техніки найкраще підходить саме ця лінійка. АКБ без проблем запустить будь-який двигун, незалежно від температури зовнішнього середовища. Навіть самі виробники таких механізмів рекомендують АКБ Promotive для своїх механізмів.

Акумулятори цього типу можуть зберігатися на складі без втрат якості протягом 12-15 місяців. Низький рівень саморозряду пов'язаний з особливою конструкцією решіток, в яких використовується поєднання свинцю та кальцію.

Promotive Silver

Акумуляторні пристрої цієї серії призначені для важкої техніки. Такі батареї встановлені в автобусах міжміського сполучення, вантажівках з великою кількістю приладів, автомобільних потягах.

Акумулятор може зберігатися на складі 1,5 року без саморозряду. Сама конструкція надійно захищена від вібрацій, які виникають внаслідок експлуатації.

Якщо комерційний транспорт активно експлуатується, то краще за все встановити на нього АКБ лінійки Promotive EFB. Такі пристрої здатні забезпечити роботу електроприладів автомобіля навіть при стоянці. Тому найкращим способом для комерційної техніки стане використання АКБ від відомого виробника Varta.
11.10.2021 17:06
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter