• 0

Як вибрати жіночу сумку

Сумка є важливою деталлю жіночого образу. Залежно від моделі вона може виконувати декоративну функцію або бути функціональним містким аксесуаром. Вибираючи жіночу сумку в магазині https://sara.com.ua/sumki/ginochi-sumki/, необхідно орієнтуватися на загальну стильову спрямованість гардероба жінки і модні тенденції.


Жіночий гардероб формується в залежності від смаку його власниці, а також від її життєвих умов. Деякі дівчата змушені дотримуватися ділових ансамблів, інші можуть дозволити собі частіше носити casual одяг, треті не уявляють себе без речей в спортивному стилі . Однак незалежно від загальної спрямованості гардероба, леді практично ніколи не виходять з дому без модної сумки. Даний аксесуар повинен ідеально вписуватися в створений образ і відповідати останнім фешн-тенденцій.У новому сезоні лідируючі позиції займають сумки строгих геометричних форм. Найбільш популярними є трапецієвидна, квадратна і прямокутна. Більш екстравагантно і кілька епатажно виглядають круглі, трикутні і шестикутні сумки.


На особливу увагу заслуговують сумки-хендбегі. Вони забезпечені дуже короткими ручками, через що аксесуар неможливо носити на плечі. Такі сумки ідеально впишуться в діловий або повсякденний образ. Завдяки широкій палітрі кольорів, хендбег може стати як непомітним доповненням, так і яскравим акцентом всього образу.


Деякі дизайнери пішли далі і кардинально перетворили ручки сумки, перетворивши їх в браслети. Такі моделі можна побачити, наприклад, в колекціях Dolce & Gabbana, Tom Ford, Versace та ін. Сумки з браслетами, як правило, мають дуже маленький розмір, ефектну обробку і цікавий матеріал-основу (хутро, текстиль, зміїна шкіра). Дана модель стане ідеальним і дуже цікавим вечірнім аксесуаром .У цьому сезоні модні сумки різних геометричних форм. Дуже популярними в новому сезоні є сумки-портфелі. Причому носити такий аксесуар тепер можуть не тільки строгі офісні співробітниці і бізнес-леді, а й дівчата інших професій. Одночасно місткі і ефектні сумки підійдуть студенткам, вчителям, організаторам різних заходів тощо. Дана стильна деталь зробить образ більш стриманим, суворим і серйозним.

У новому сезоні багато дизайнерів повернули в моду стильний і практичний аксесуар минулих років - сумку-пояс. Сучасні моделі відрізняються оригінальним оформленням і різноманітними деталями. Деякі сумки на пояс ідеально підійдуть тільки до спортивного стилю, інші - прекрасно впишуться в повсякденний і навіть романтичний стиль. Такий аксесуар дозволить жінці залишатися мобільного і звільнить руки для більш важливих справ.Клатч можна носити не тільки в якості вечірнього аксесуара. На окрему увагу заслуговують різні клатчі , які давно перестали бути виключно вечірнім аксесуаром. Сучасні сумки такого плану відрізняються місткістю і практичністю, а також часто забезпечуються зручною ручкою. Найбільш стильними є вироби зі шкіри, хутра, замші.


Великі сумки не прагнуть здавати свої позиції. Вони ідеально підійдуть для практичних дівчат, що віддають перевагу завжди бути готовими «до всього». Строгі форми і кольору «баулів» нового сезону дозволяють використовувати дані сумки і в ділових, і в повсякденних потребах. Деякі великі вироби відрізняються цікавою обробкою: великі площі дозволяють розміщувати ефектні і дуже деталізовані принти.

01.10.2021 20:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter