• 0

Чим відрізняється миттєва імплантація зуба від двоетапної

Чим відрізняється миттєва імплантація зуба від двоетапної


Втрата одного чи декількох зубів для викладачів, топ-менеджерів, артистів, фахівців з прямих продажів може закінчитися серйозними проблемами з кар'єрним ростом. У клініці Оксфорд Медікал проводять моментальну імплантацію https://oxford-med.com.ua/services/stomatology/dental_implantation/.

Точна діагностика

Повноцінна інформація про стан ясен, кісткової тканини, сусідніх зубів на звичайному рентгенівському знімку нереальна. У клініці проводять комп'ютерну томографію, ортопантомограмму, інші сучасні методи діагностики. Лікарі оцінюють навантаження на імплантат і тільки після цього приймають рішення щодо плану імплантації.

Двоетапна імплантація

Зуб видалили, кілька тижнів чекаємо загоєння рани.

Етап 1. Операція триває близько години: ясна розсікають, встановлюють схожий на шуруп стрижень і антаблемент, ясна вшивають. Стрижень півроку вростає в кісткову тканину, стає частиною зубного ряду. Його установка запобігає порушенню цілісності зубного ряду, яке неминуче, якщо порожнечу видаленого зуба не заповнити. На першому етапі замість зуба на яснах видно тільки верх імплантату.

Чим відрізняється миттєва імплантація зуба від двоетапної


Етап 2. Лікар встановлює коронку. Її виготовляють індивідуально по зліпку. Відтінок, розміри і форма не відрізняються від зубів пацієнта.
Імплантат не болить, не випадає, не викликає дискомфорту і алергії, служить довгі роки. Імплантація зуба рятує від протезування, не вимагає пошкодження сусідніх зубів, не шкодить яснам. Навпаки, в разі дефіциту кісткової тканини в клініці Оксфорд Медікал пацієнту роблять операцію синус-ліфтингу для відновлення кісткової тканини та подальшої імплантації.

Миттєва імплантація

Проводиться відразу після видалення зуба. Хірург використовує порожнину як робочу зону для установки стрижня. На стрижень відразу встановлюють тимчасову коронку. Результат видалення зуба колеги і клієнти просто не помітять. Через півроку тимчасову коронку в клініці замінюють на постійну, зроблену за індивідуальним зліпком.

Миттєва заміна видаленого зуба на штучний проводиться за відсутності протипоказань: у пацієнта здорові ясна, немає дефіциту кісткової тканини. Всього за один прийом клініки пацієнт проходить діагностику, видаляє зуб, отримує якісний імплантат і продовжує активну ділову і громадську діяльність без ризику для кар'єри і доходів.


30.09.2021 08:43
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter