• 0

Які особливості букетів з доставкою в поточному році?

Хочете замовити в Черкасах сучасну послугу, яка відповідає останнім трендам? Тоді ви потрапили куди потрібно: наш салон квітів не тільки слідкує за всіма модними у флористиці змінами, але й пропонує робити замовлення максимально вигідно!


Що є актуальним саме зараз?


Флористи масово почали виступати за максимальну природність, тому компоновки цьогоріч мають складатися переважно з простих рослин: найкраще для цього підходять саме польові зразки. Якщо ж у клієнта є бажання використати у композиції троянди, то рекомендується обирати не яскраві кольори.


Цьогоріч головне правило доставки квітів в Черкасах від https://mfl.com.ua/1541-cherkassy-dostavka-cvetov – це уникання помпезності та яскравості. Модними кольорами вважаються: пудровий, рожевий, кремовий, білий, голубий, бірюзовий.


Для декору якнайкраще підходять кошики з натуральних прутиків. Якщо ж можливості їх використати немає, то можливо замінити подарунковими коробками.


В нашому закладі над кожним букетом трудяться імениті флористи, котрі:  • брали участь у міжнародних конкурсах та займали призові місця;

  • регулярно відвідують закордонні семінари для отримання нових знань;

  • наділені безмежною креативністю;

  • мають досвід роботи від 5 років.


Для кожної композиції використовуємо якнайякісніші рослини, що були вирощені на провідних плантаціях Європи та України. Основним їх плюсом є те, що в процесі вирощення не були використані хімічні речовини, тому букет довго буде тішити своєю свіжістю.


В нас можна замовити доставку квітів по всіх Черкасах абсолютно на кожне свято, включно з:  • днями народженнями;

  • весіллями;

  • релігійними та національними днями;

  • професійними днями.


Останнім часом магазин почав спеціалізуватися на чоловічих та дитячих композиціях, де рослини вдало поєднують зі смаколиками, іграшками, предметами догляду.


Каталог включає в себе більш ніж 100 готових зразків, котрі можливо змінювати на власний розсуд.


Деякі особливості транспортування


В інтернет-магазині букетів з доставкою на https://mfl.com.ua/bukety в Черкасах діє особлива опція – відстежування пересування квітів. Щоб нею скористатися, потрібно всього лиш створити особистий кабінет на ресурсі закладу та відвідати спеціальний розділ.


У нашому флористичному салоні ми будемо раді абсолютно кожному. Встигніть оформити заявку!

29.09.2021 21:36
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter