• 0

Як і де орендувати автомобіль у столиці на кілька днів?

Коли потрібна оренда автомобіля Київ – це місто, яке першим спадає на думку. Жителі та гості столиці більше приділяють увагу власному соціальному статусу. Автомобіль представницького класу видає вольову й рішучу людину, яка тяжіє до комфортного життя, в якому вона все контролює. Зустрічаючи ділових партнерів на такій машині, вам буде легко сформувати правильне перше враження.


Якщо автомобіля бізнес-класу поки що немає у вашому автопарку, компанія «Алін» надасть його вам у розпорядження на кілька днів чи місяців. Прихопіть з собою паспорт та водійське посвідчення, внесіть заставу, оплатіть послугу використання машини і їдьте, куди потрібно. Щоб обрати потрібну модель, прямо зараз переходьте за посиланням: https://alin.ua/rent/kiyiv .


Скільки коштує авто в оренду?


Окрім представницьких автомобілів, в наявності також машини економного та середнього класу. На них зручно пересуватись по місту чи навіть стояти у великих заторах. Якщо приїздите у Київ у справах, можете орендувати автомобіль та не переживати про виклик таксі або натовп у метро. Щоб подивитись умови надання послуги, переходьте на сайт: https://alin.ua/rent/kiyiv.


Вартість оренди автомобілю залежить від таких характеристик:

- тривалість використання машини;

- клас автомобіля (економ, стандарт, бізнес);

- розмір застави (індивідуальної відповідальності водія).

Оренда стає вигіднішою, якщо плануєте їздити автомобілем понад 30 днів. Вартість послуги вказана за добу використання машини – 24 години з моменту її фактичного отримання.


П’ять причин орендувати автомобіль у Києві


Вимоги до водія мінімальні. Ви маєте бути старше 23 років та мати не менш ніж 3 роки стажу водіння, який підтверджений вашим посвідченням. Якщо плануєте їхати в інший регіон на орендованому автомобілі, то краще попередити про це менеджера «Алін» заздалегідь.


Переваги оренди автомобіля:

- не потрібно займатись технічним обслуговуванням чи мийкою машини – цим опікується компанія «Алін» як власник транспортного засобу;

- незалежність від розкладу громадського транспорту та попиту на таксі – можете поїхати куди й коли схочете;

- свобода пересування – якщо орендуєте автомобіль на кілька днів, можете за добу проїхати 350 км та навіть більше;

- можна обрати автомобіль згідно з конкретним завданням: великий та місткий – для сімейного відпочинку, позашляховик – щоб дослідити цікаві місця Київщини, машина бізнес-класу допоможе з почестями зустріти міжнародних партнерів;

- робота над створенням іміджу – якщо поки що не маєте автомобіля бізнес-класу, можете орендувати такий транспортний засіб, щоб запам’ятати відчуття та сформувати чітку мету.

Кожен транспортний засіб в автопарку пройшов технічний огляд, «взув» сезонні шини та отримав повний бак пального для ваших комфортних поїздок.

16.09.2021 14:29
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter