• 0

Як можна прикрасити кімнату до дитячого дня народження?

Діти люблять різноманітні свята, адже ті асоціюються з веселощами, подарунками та яскравими аксесуарами. Особливо якщо це день народження – мабуть, найбільш очікувана подія. Щоб дитина отримала багато приємних вражень, бажано заздалегідь організувати святкування. Повітряні кульки з вказівкою на вік іменинників – популярний атрибут, який вдало доповнить вечірку. Ціни на шаріки цифри Аероманія ви можете дізнатися на сайті, щоб оформити ними локацію.


Що можна використати для оформлення?
  • Повітряні кулі
Це дуже простий і завжди виграшний варіант для дня народження. Кульки можна як подарувати маленьким іменинникам, так і прикрасити ними кімнату, зал у ресторані чи територію просто неба. Їх часто доповнюють різнокольоровими наклейками й серпантином. У Львові
надувні кульки цифри та інші зручно та вигідно замовляти в інтернет-магазині «Аероманія». Ними можна гарно заповнити простір і приємно вразити малечу, якій до вподоби яскраві атрибути.


Як варіант – вибрати цілі букети з кульок. Це альтернатива традиційним поодиноким латексним або гелієвим виробам. Зазвичай вони прив’язані стрічкою до гирі та можуть мати декоративні наповнення (блискітки чи яскраві світлодіоди). Чудовим вибором стануть кульки з персонажами з мультиків або казок, які любить дитина.


Попередньо надуті кульки – це прекрасний спосіб контролювати вартість вашої вечірки. Якщо вам потрібно надути одну чи декілька кульок, ви навряд використаєте цілий балон. «Аероманія» поставляє попередньо надуті кульки у комплекті зі стрічкою та гирьками. Тож якщо не купувати балони без потреби, ви зможете заощадити. Водночас якщо у вас уже є багато кульок, які потрібно надути, на сайті можна замовити балон потрібного об’єму.
  • Гірлянди
Це можуть бути як гірлянди з лампочками, так і паперові. Останні легко зробити власноруч, використовуючи гофрований або кольоровий папір. Найкраще вибрати тематику, яка близька дитині. Наприклад, мультик про Бетмена чи інших героїв. Ба більше: можна оформити запрошення на свято у тому ж стилі, що додасть оригінальності. Якщо не маєте часу чи бажання створювати прикраси самостійно, їх легко купити в спеціальних магазинах.
  • Написи-розтяжки
Вони вішаються на стіну чи кріпляться до чогось, якщо святкування відбувається на вулиці. Щоб зробити їх, знадобляться фломастери та кольоровий папір. Можна написати літери на окремих аркушах, а далі просто з’єднати їх, підвісивши на нитці. Зазвичай це ім’я іменинника/-ці чи слова привітання.
  • Прикраси стільців
Оформлюючи кімнати, не обов’язково обмежуватися лише стелею та стінами. Спробуйте декорувати меблі, наприклад, стільці. Використовуйте чохол із яскравого матеріалу чи стрічки й квіти з паперу, якими легко прикрасити спинку. Як варіант – створити святковий трон для іменинника, де він одразу буде в центрі уваги. Там можна буде розпаковувати подарунки й робити оригінальні фото з друзями та рідними.


Існує багато різноманітних атрибутів для вечірок, зокрема, яскраві повітряні та гелієві кульки від «Аероманія». Охочі також можуть проявити фантазію й свої вміння, створивши певні прикраси самостійно. Саме ці маленькі деталі й зроблять подію особливою. Такою, яка приємно здивує і дітей, і дорослих. Бажаємо успіхів у оформленні та вдалого святкування!

27.08.2021 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter