• 0

Пластична хірургія: основні напрями та правила вибору спеціаліста

Пластична хірургія виникла ще кілька століть тому і до сьогодні користується попитом у багатьох людей. До спеціалістів звертаються не тільки люди, які хочуть наблизити своє тіло до тих параметрів, які вони вважають ідеальними. Послуги пластичного хірурга актуальні також для тих, хто має вади тіла, викликані травмами, оперативним втручанням тощо.


Станом на сьогодні спеціалісти виконують різні види операцій з корекції обличчя та тіла. Головне – обрати справжнього фахівця, людину, що не тільки має великий досвід, але й любить свою роботу.


На чому спеціалізуються пластичні хірурги?


Сьогодні перелік естетичних та реконструктивних операцій, які виконує пластичний хірург, сягає десятків видів процедур. Це дозволяє фахівцям індивідуально підходити до кожного пацієнта та пропонувати саме ті послуги, які актуальні в конкретному випадку. Серед основних видів пластичних операцій виділяють:  1. Пластика обличчя. Дозволяє отримати правильні контури, досягти пропорційності та гармонійних рис обличчя. До цієї категорії належать кілька процедур: підтяжка шкіри, ринопластика, блефаропластика, корекція форми губ, ліпосакція щік, підборіддя або шиї.

  2. Мамопластика. Цілий спектр процедур з корекції форми та розміру грудей. Сьогодні пластичні хірурги пропонують кілька видів послуг: збільшення грудей, зменшення грудей, підтяжка молочних залоз у разі їх опущення, коригування сосків задля виправлення асиметрії або занадто великого розміру тощо.

  3. Пластика живота. В першу чергу ґрунтується на зменшенні об'єму жирових надлишків (ліпосакція). Також до цієї категорії належить абдомінопластика, яка прибирає зайву шкіру з ділянки талії.

  4. Моделювання сідниць – це може бути збільшення сідниць, ліполіфтинг або ліпосакція.

  5. Інтимна пластика чоловічих або жіночих статевих органів.

  6. Пластика верхніх та нижніх кінцівок. Наприклад, аугментація гомілок, пластика рук лікування гіпергідрозу тощо.


Як обрати пластичного хірурга?


Щоб не помилитися з вибором пластичного хірурга, потрібно ретельно перевірити всю інформацію про лікаря та обов'язково записатися на консультацію. Саме під час консультації можна зрозуміти, чи підходить вам фахівець. На що звертати увагу під час вибору пластичного хірурга:  1. Документи. Лікар мусить мати вищу медичну освіту та кваліфікацію пластичного хірурга.

  2. Позитивний досвід роботи. Уважно читайте всі відгуки, які залишають пацієнти. Можливо розпитайте декілька пацієнтів детальніше.

  3. Не соромтеся ставити питання під час розмови з лікарем. Питайте усе, що вам необхідно. По-перше, так ви побачите, чи йде хірург на діалог з пацієнтами. А по-друге, відповіді фахівця трохи зменшать напругу та переживання перед операцією.


Користуючись усіма перерахованими вище рекомендаціями, ви легко зможете найти пластичного хірурга, який якісно проведе операцію та зможе наблизити ваше тіло до омріяного вами вигляду.

15.07.2021 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter