• 0

Поєднання новітніх технологій та дизайну у New Balance 977

Компанія New Balance існує з 1906 року та знає про кросівки все. І не просто знає - а втілює у життя найновітніші технології для ще більшої зручності кожної пари. Адже починала компанія саме з виробництва ортопедичного взуття. І у кожній новій парі найбільше уваги приділено не лише комфорту у носінні, але й збереження здоров'я ніг кожного покупця.


Модель New Balance 997Модель New Balance 997 з'явилась на світ у вже далекому 1990 році як розвиток попередніх колекцій та стала революційною. Вже з першої появи у магазинах нова колекція привертала увагу покупців незвичайним дизайном. Він був обумовлений тим, що сам на цій моделі випробовували деякі нові технології, які згодом стали звичними для виробника. Але найбільше виробник пишався дизайном нових кросівок - найсучаснішим на той час силуетом, який й досі лишається одним з найпривабливіших серед спортивного взуття.


Нові технології у New Balance 997


Найперше, що звертає увагу у кросівках - це їхня підошва. Вона й зараз незвичайна, а на момент виходу була взагалі найскладнішою.


Вперше підошва складається з декількох шарів, кожен з яких має власну функцію:  • ENCAP - амортизатори п'яти, допомагають зменшити навантаження на п'яту під час швидкого руху;

  • C-CAP - амортизатори передньої частини взуття, допомагають стопі з навантаженнями;

  • Motion Control Device - спеціальна система підтримки стопи, вона фіксує п'яту, контролює розподіл ваги;

  • XAR-1000 - спеціально розроблений матеріал для підошви, який всередині містить карбон. Це допомагає більш чітко фіксувати зчеплення з трасою, особливо під час дощу;

  • ABZORB - проміжна підошва, яка є додатковим амортизатором, який попереджує травмування зв'язок та захищає стопу під час підвищених навантажень.


До цього ще слід додати поверхню кросівка - просто ідеальне співвідношення замші, шкіри та спеціальної дихаючої сітки. Модель вийшла дуже вдалою - стрімкі, зручні, стильні. Обов'язкова літера N - як символ бренду. Звичайно, матеріали, з яких складається верх моделі, також високої якості, стійкі до зношування, легко піддаються чистці, вологонепроникні. Модель постійно вдосконалюється - але головні риси залишаються незмінними. Ви завжди зможете впізнати модель New Balance 997 на полицях будь-якого магазину. Вони постачаються майже до двохсот країн світу. Україна є серед них, тож ми завжди маємо найновіші версії.Кому підійдуть New Balance 997?


Інтернет-магазин Ideal Sport пропонує достатньо великий вибір з лінійки New Balance 997, тож кожен може обрати собі до смаку - є дитячі, жіночі, чоловічі моделі, з різним поєднанням кольорів. Такі кросівки - не лише стильне повсякденне взуття. У ньому дуже зручно бігати та займатись спортом. Якщо вам потрібно щодня багато ходити - оберіть собі саме такі кросівки, вони для цього розроблені.


Всі технології, які було започатковано у цій моделі, мають спільну мету - зробити кожен крок свого власника легким та безпечним. Зменшення навантаження на всі ділянки стопи не лише зменшує втому, але й робить кожен крок м'якшим, попереджає можливі розтягнення зв'язок, інші травми. Вартість кожної пари дозволяє придбати її всім бажаючим - адже кожен вартий того, щоб мати зручну та стильну пару кросівок.

06.07.2021 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter