• 0

Ідеї для оригінальних подарунків

Кожен з нас знає, як важко буває шукати подарунки для рідних, близьких та друзів. З появою Інтернету пошуки значно спростилися. Вже не треба бігати по магазинах у надії знайти щось корисне або оригінальне. Але все одно постійно перебуваєш у творчому неспокої: сподобається чи не сподобається? Чи вистачить коштів на подарунок? Чи слід брати такий дорогий, може краще обрати варіант подешевше?

Що не кажи, а вибір оригінальних подарунків – украй енерговитратне заняття. Проте з часом настає момент, коли ваша фантазія вичерпалася. І ваші рідні, друзі та товариші по роботі пам’ятають по минулим рокам усі подарункові ідеї, якими ви могли їх раніше здивувати. Що робити в таких випадках?

Психологи радять не журитися, а вдатися до пошуку нових ідей та оригінальних подарунків, які рватимуть звичні шаблони. Ось лише кілька ймовірних варіантів оригінальних ідей для подарунків, які неодмінно запам’ятаються дорогим для вас людям.

Так, більшість людей точно оцінить мобільний принтер для смартфону. Він здатен дарувати своєму власнику безліч цікавих і несподіваних трюків. Наприклад, перетворювати фотознімки зі смартфону в формат старовинних чорно-білих фото.

Можна подарувати флораріум – це невеличкий за розміром садочок в прозорому акваріумі. Він є чудовою альтернативою традиційним букетам для чарівних панянок. Адже квіти скоро зів’януть. Проте флораріум розрахований на пару років повноцінного життя. Яке серце встоїть проти флораріуму з орхідеями?

Для любителів гри у шахи можна подарувати шахівницю в стилі «ретро» під умовною назвою «шахи грецько-римського періоду». Дошка для фігур одночасно є оригінальним дерев’яним кейсом.

Якщо чоловік цінить гарну й душевну розмову в приятельському колі, то йому точно сподобається подарунковий набір для горілки на 6 чарок з декором у вигляді статуетки орла. Коли пані часто забуває про місце, в якому залишила ключі від будинку або машини, то стінна ключниця для ключів для неї – саме те, що треба.

Якщо ваш чоловік палить, то вам чудово відомо, що під попільнички в квартирі можуть бути використані будь-які, навіть зовсім неочікувані предмети. Для курця справжнім і приємним подарунком стане оригінальне попільничка під золото, інкрустована морським якорем. Для мрійливого хлопчика дорогоцінним та несподіваним подарунком стане настінний годинник у формі морського штурвалу для парусника 19-го сторіччя.
Отже, оригінальних варіантів для подарунків – безліч…
29.06.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter