• 0

Чемпіонат Spring Sweet Spring #2 завершився перемогою OG

Справжні фани Counter Strike: Global Offensive напевно помітили, що пандемія коронавірусу внесла значні зміни у графіки проведення багатьох чемпіонатів і спеціальних подій, що стосуються цієї дисципліни. Вона вплинула навіть на роботу букмекерів, таких як, наприклад, https://csgobettingz.com/ru/, та зробила результати матчів менш передбачуваними. Тим не менше, деяка кількість чемпіонатів усе ще проводиться за розкладом. Одним з них був Spring Sweet Spring #2, що завершився перемогою OG. Більше інформації - читайте нижче.

Фінальна гра

У фіналі Spring Sweet Spring #2 зустрілися дві команди під назвою OG та BIG. Відмітимо, що обидві команди, які потрапили у фінал, були запрошені до участі у чемпіонаті за прямими інвайтами. Представники обох кіберспортивних організацій йшли до перемоги досить впевнено, й не зазнали аж надто серйозного спротиву на цьому шляху. Матчі з їх участю були багаті на красиві, дійсно технічні ігрові моменти та змогли дати глядачам багато позитивних емоцій та справжньої насолоди. У фіналі команда переможець, якою стала OG, виграла 40 000 доларів США, а також слот на чемпіонаті LAN Sweet LAN, який відбудеться у лютому 2022 року.

У фіналі було зіграно три карти, дві з яких виграли OG, а одну - команда BIG. Боротьба була запеклою, обидві команди не бажали поступатися своїм супротивникам до самого кінця, що призвело до різноманітних курйозів та безлічі крутих моментів. Обидві команди рухались до перемоги починаючи с чвертьфіналу плей офф й змогли дійти до фіналу без жодної поразки. На цьому шляху OG зуміла перемогти Team Fiend, а також 1win, у той час, як BIG завдала поразки Entropiq та Wisła Kraków.

Трохи більше про Spring Sweet Spring #2

Матчі чемпіонату під назвою Spring Sweet Spring #2 проходили протягом періоду часу з 10 травня по 2 червня 2021 року. Серед учасників було розіграно 100 000 доларів США, а також слоти на LAN Sweet LAN, який відбудеться взимку 2022 року. Більшість команд, що приймали участь у цьому турнірі, є резидентами Європейського континенту. Загальна кількість команд, які взяли участь у Spring Sweet Spring #2 - 44. Загалом трансляцію цього чемпіонату було переведено на більш як 10 різноманітних мов.

Чемпіонат був організований кіберспортивною організацією під назвою Relog Media. Головним спонсором виступила компанія, під назвою GRID. Потрібно зазначити, що чемпіонат проходив у форматі онлайн, тобто гравці не збирались для його проведення у одній локації. Відповідно, у вболівальників не було можливості фізично потрапити у місце проведення чемпіонату. Проте, вони мали змогу спостерігати за чемпіонатом через спеціальні майданчики для онлайн трансляцій, по типу Twitch та YouTube.

22.06.2021 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter