• 0

Топ-5 переваг Laravel для замовника сайту

Топ-5 переваг Laravel для замовника сайту


Laravel – це PHP-фреймворк для web-додатків, що дозволяє оптимізувати та прискорити роботу, забезпечити потужну конкурентну перевагу у якості та швидкості розробки. Laravel – вдала спроба об'єднати усе найкраще, що тільки існувало в інших фреймворках, та спростити вирішення найбільш актуальних завдань:


  • аутентифікація


  • маршрутизація


  • сесії


  • кешування і т. д.


З'явившись у 2011 році Laravel нереально швидко отримав величезну популярність серед розробників. Він успішно утримує сьогодні лідерські позиції серед наявних (і можливих) власників онлайн-проєктів. Цей факт пояснюється крутими перевагами, яких насправді набагато більше ніж п'ять топових (дивіться блог розробника).


1. Необмежені можливості та висока продуктивність


Там, де звичайні движки передбачають рамки й обмеження для складних та серйозних проєктів, топовий безкоштовний PHP-фреймворк з відкритим вихідним кодом впорається із завданнями блискуче. Продумана архітектура не створює граничного навантаження на сервер. Продуктивність і швидкодія Laravel дозволяють назвати його кращим інструментом розробки серед аналогів. Величезна кількість вбудованих функцій забезпечує можливість вирішення значного спектра складних завдань. Офіційний сайт надає безліч мануалів та даних для ознайомлення.


2. Масштабування


Сайти на Laravel створюються із розрахунком на інтенсивний розвиток у майбутньому. Це означає, що зростання проєкту не призводить до виникнення жодних проблем стосовно внесення змін і впровадження нових актуальних інструментів. Можливості фреймворку дійсно необмежені, ця перевага перед замовниками сайту повністю закриває відносні недоліки. До них належить підвищена вартість створення інтернет-магазинів у порівнянні зі стандартними движками чи Бітрікс (дізнатися докладніше) та необхідність залучення висококваліфікованого фахівця для доробок і обслуговування сайту.


3. Безпека й універсальність


Конфіденційність інформації гарантована цілком і повністю. База даних має надійний захист від будь-яких спроб стороннього втручання. Універсальність фреймворка практично абсолютна. Він підходить для усіх без винятку онлайн-проєктів – від сайтів-візиток до корпоративних ресурсів, від інтернет-магазинів до web-сервісів будь-якої складності. З його допомогою можна істотно прискорити роботу над великими масштабними вебресурсами. Framework Laravel – відмінний вибір у випадках, коли потрібно розробити складний сайт, високонавантажений агрегатор товарів або інтернет-магазин із нестандартним функціоналом та можливостями. Дізнатися про етапи створення віртуальних магазинів можна тут.


4. Актуальність (підтримка та оновлення)


Фреймворк регулярно оновлюється, також можна підтримувати різні версії. Ця опція дуже важлива і зручна, оскільки дозволяє проводити тестування оновлень чи змін. Більшість функцій Laravel відмінно працюють, чи не вимагаючи додаткового налаштування. Документація Laravel довершена та постійно оновлюється.


5. Практичність


Згідно з потребами замовника та конкретними завданнями, що ставить його бізнес, створюється персоніфікована гнучка адміністративна панель для управління контентом. Цей підхід виключає виникнення ускладнень під час розробки сайту і багато у чому пояснює, чому Laravel є найпопулярнішим фреймворком на сьогодні та продовжує стрімко нарощувати темпи розповсюдження. Серед розробників і підприємців у сфері електронної комерції стає дедалі більше його фанатів.


Висновки


Laravel – величезна еко-система, до якої входить хостинг і платформа для розгортання додатків. Серед проєктів, що розробляються із використанням фреймворків, все більше зростає частка створених за допомогою Laravel. 100% універсальність, висока продуктивність і швидкість, а також необмежені можливості роблять Laravel чудовою знахідкою для створення веб-проєктів будь-якої складності.

18.06.2021 11:26
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter