• 0

«Mir Sharov» і казка стане дійсністю

Тільки уявіть собі, який захват може викликати у вашої дитини його кімната, знизу догори прикрашена повітряними кульками з латексу у незвичних кольорах Металік! Їх ви знайдете за посиланням: https://mir-sharov.kiev.ua/product-category/latex/metallik/. Такий же сюрприз можна організувати і для коханої людини, батьків та друзів. А інтернет-крамниця Mir Sharov вам в цьому обов’язково посприяє, бо тут вам запропонують найкращий асортимент повітряного щастя у столиці.


«Mir Sharov» — продавець повітряного декору і подарунків №1


Mir SharovСучасні повітряні кульки – це справжнє мистецтво, адже сьогодні можливо придбати вироби різноманітних форм, виконані у будь-яких кольорах та матеріалах. Інтернет- магазин Mir Sharov пропонує багатий асортимент кульок на будь-який смак.


Найбільшим попитом користуються:
  • латексні кульки Металік у кольоровому асортименті. В наявності завжди є сріблясті, сині, рожеві, блакитні, зелені, помаранчеві, малинові, вишневі та персикові кульки в діаметрі 30 см;
  • прозорі кульки з наповнювачем. У якості останнього можуть бути використані конфеті, мішура, шимер різного розміру та форми, та пір’я. Цей варіант запропоновано у двох формах: класичній та у вигляді великої кулі Баблз. Обидва виконані із того ж латексу;
  • кульки з приколами для замовників із почуттям гумору. Тут ви можете придбати кульки з образливими надписами, монстрами, мемами та різноманітними жартами. Окрім того, для вас можуть виконати будь-який напис чи зображення на замовлення на спеціальному обладнанні.
На цьому послуги інтернет-магазину Mir Sharov не обмежуються, адже можна змінювати наповнення, використовуючи не тільки звичайний кисень, але й гелій, завдяки якому кульки можуть підійматися вгору. Цей ефект часто використовують для організації сюрпризів, прикладом яких є подарунковий бокс с секретом, а саме з гелієвими кульками, які буквально вириваються з коробки після її відкриття.


Замовляти в Mir Sharov легко!


Для того, щоб зробити замовлення на латексні кульки з приколами за посиланням https://mir-sharov.kiev.ua/product-category/latex/shariki-s-prikolami/, або будь-які інші у Mir Sharov, достатньо просто додати товар до корзини та натиснути «замовити». Також можна зателефонувати консультанту, який допоможе зробити правильний вибір, що особливо актуально, коли потрібно зібрати композицію чи виповнити якесь індивідуальне замовлення з урахуванням усіх клієнтських побажань та тематичних особливостей свята. Доставка товару здійснюється кур’єром або службою такси по Києву та області.

16.06.2021 14:31
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter