• 0

Характеристики букмекера Pin Up від інтернет-майданчика Stavki.ua

Характеристики букмекера Pin Up від інтернет-майданчика Stavki.ua

Міжнародна букмекерська контора Pin Up працює за ліцензією регулятора Кюрасао та доступна користувачам з різних країн. Портал Stavki.ua представляє характеристики букмекера. Активними відвідувачами букмекерської контори є українські беттери. Компанія приваблює клієнтів широкою лінією розпису, бонусними пропозиціями, хорошим вибором платіжних інструментів. Онлайн букмекерська контора управляється компанією Carletta Limite, зареєстрованою на Кіпрі, що об'єднала професіоналів у сфері спортивних прогнозів. Пріоритетним напрямком букмекера останнім часом став кіберспорт. Зручний інтерфейс користувача у мобільної версії букмекерської контори, також можливо завантажити клієнтську програму для безперервного з'єднання.


Реєстрація в букмекерській конторі Pin Up


Виконати Пінап вхід зможуть тільки зареєстровані беттери. Букмекер не представляє демо-рахунку для гравців. Потрібно відкрити офіційний сайт букмекерської контори, клацнути за кнопкою Реєстрація, розміщеною у верхній частині екрану. Далі слід вписати номер мобільного телефону в спеціальну графу анкети та вказати код підтвердження, відправлений на смартфон. Також слід вказати адресу електронної пошти та підтвердити отримання розсилки. Реєстрацію завершує підтвердження всіх введених даних. Без перевірки документів букмекер не допускає до ставок, на виплачує виграші. Букмекерська контора заохочує депозитні вклади, зроблені новими клієнтами.


Лайв ставки та кіберспорт у букмекерській конторі Pin Up


Глибокий розпис у прематчі та лайві пропонує букмекерська контора. Серед різних видів ставок за центральними подіями пропонуються: базові, індивідуальні, статистичні, комбіновані парі, за відрізками часу та інше. Широкий спектр змагань, ліг, чемпіонатів охоплює режим лайв. Деталізовано розпис в Live, багато гравців реєструються тільки завдяки їй. На поточні матчі маржа утримується на рівні 10-15%. У додатку букмекерської контори та на сайті парі формуються швидко, що дозволяє зловити вигідні котирування. У лінії кіберспорту представлені турніри з Counter-Strike, Dota 2, Rainbow. По більшості комп 'ютерних ігор букмекерська контора проводить стріми.


02.06.2021 18:58
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter