• 0

Як замовити іменинний торт: що варто знати?

Здавалося б, це зовсім проста задача – вибрати торт і домовитися про його приготування. Та на практиці може виникнути багато питань і сумнівів, особливо коли ви замовляєте його вперше. Тому пропонуємо вам короткий посібник, на що слід звернути увагу, коли вам потрібно
торт замовити в Харкові (або в інших містах).


Із чим потрібно визначитися?


1. Подумайте над загальною концепцією торта, його метою та призначенням


Торти можуть знадобитися на різні випадки – дні народження, іменини, професійні свята тощо. Звертаючись до кондитерської, потрібно вказати, які
торти на замовлення в Харкові вам потрібні. Бажано зазначити:
  • торт призначений для дитини чи для дорослого?
  • гостями будуть переважно діти чи дорослі?
  • який тип торта потрібен?
2. Порахуйте, скільки людей візьме участь у вечірці


При замовленні вас запитають про приблизну кількість гостей, що дозволить оцінити майбутній розмір торта. Можна припустити, що знадобиться приблизно 100 г торта на одну людину. Також під час розрахунків важливо зважати на те, чи ви забажаєте спакувати гостям шматок торта додому. До ваги торту має додаватися й вага його прикрас. Торти в англійському стилі можна рясно прикрасити, тож якщо це замовлення на 20 осіб, а прикраса справді багата, торт може важити навіть майже 3 кг.


Про ці та інші нюанси ви можете дізнатися у консультанта.


3. Виберіть смак торта


На сайті https://tortytut.com/harkiv/cakes представлено багато десертів до різних подій. Завдяки різноманіттю вибору можна легко знайти варіанти відповідно до своїх уподобань. Однак варто подумати, що сподобається вашим гостям. Хтось із них може мати алергію на якийсь інгредієнт (наприклад, горіхи, полуниці чи шоколад) – таку інформацію слід негайно повідомляти особі, яка отримує замовлення на торт.


Вибираючи торт для дітей дошкільного віку, слід врахувати, що кожна дитина має певні смакові переваги, і вибір у стилі манго-маракуї не має особливого сенсу. Найкраще для такого віку вибрати найбільш нейтральний смак, наприклад, вершковий крем або збиті вершки, оскільки тоді є значний шанс, що він сподобається більшості дітей.


4. Вкажіть свій бюджет


Ми вже знаємо, яким великим буде торт і яким він смакуватиме. Тепер кондитер запропонує різні прикраси для торта, які переважно й визначатимуть його ціну. Для того, щоб зменшити подальші стреси, пов’язані із загальною ціною, слід врахувати пріоритети.


Якщо це має бути символічний торт без зайвих слів із ніжним покриттям (у вигляді квітів, листочків, шматочків шоколаду), можна вибрати традиційну прикрасу. Ціна такого десерту, як правило, найнижча. Якщо ж ви навпаки дбаєте про загальний «вау-ефект», можна спокуситися так на особливий дизайн, особливо це стосується тортів в англійському стилі. Такі десерти, особливо якщо мова про дитячі версії, та їхня ціна відповідно буде вищою.


Зважайте на ці 4 основні пункти, коли вам потрібно замовити торт. Краще завчасно поставити кондитеру питання, які вас цікавлять, і детально обговорити можливості та очікування. Тоді вдасться отримати бажаний десерт і приємно вразити ним гостей.


https://tortytut.com/harkiv/cakes
01.06.2021 21:29
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter