• 0

Марія та Ведмідь. Справжня дружба!

Марія та Ведмідь — це перлина сучасної російської мультиплікації. Починаючи з 2009 року, а точніше сказати — починаючи з ідеї, яка з'явилася в голові Олега Кузовкова зробити якісний і, в той же час, дуже корисний мультфільм. Чому корисний? Тому що в наш час аніме та діснеївського забарвлення, дуже складно знайти методи, щоб донести дітям істини добра, розуміння та всього того, що так гріє слов'янську душу. Звісно ж, не хотілось повторити і шлях радянського «Союзмультфільму», бо як всим відомо ці мультфільми назавжди заняли свою неповторну нішу в мультиплікації не тільки на теренах колишнього радянського союзу, а й у світовій мультиіндустрії.


Отже, повертаючись до мультфільма «Марія та ведмідь», перш за все, радує погляд і слух своєрідність подачі і особливість розуміння дитячих думок сьогодення. Неповторно виглядає кожна серія мультика. Кожен, хто подивився хочаб одну серію, я впевнений, зрозумів характер головних героїв. Маша не дивлячись на свою веселу натуру — доволі тонка і цікава натура, що робить її в очах глядача не просто розбещенною дівчинкою, а доволі цілістною особистістю, не дивлячись на свій вік. Ведмідь теж постає справжнім другом Маші, саме це, саме дружба та її ідеали потрібні нинішнім дітям, щоб ці проняття не зітерлись в наш час меркантильності та егоїзму... За веселими сюжетами кожної серія стоїть неабиякий підтекст, але, в той же час, мультик не занудний і легкий. Якщо згадати серію, коли Маша заважали Міші впасти в сплячку, ми можемо сміливо сказати про неупередженість і фантазію авторів. Саме тому, що кожен, хто вкладав частинку своєї дитячої душі (бо кожен з нас все життя на певну частинку залишається дитиною) — мультфільм вийшов веселим, теплим, добрим та неймовірно цікавим. В серіях, де окрім Маші та Міші з'являються інші персонажі, глядачеві пропонують побачити цікаві стосунки і їх розвиток. Навіть коли дівчинку викрали вовки, кумедно і несподівано по-доброму, як в казках з далекого дитинства, виглядали голодні хижаки і смілива Машенька.


Головним акцентом в мультфільмі є справжність і відвертість стосунків близьких персонажів, тобто Маші та Міші. В яких би ситуаціях вони не опинялись, завжди були вірними друзями. Крім того, кожен з них постійно проявляв креатив, як в серіїї, де ведмідь став кулінаром, або коли Маша висиджувала яйце пінгвіна. Тобто, якщо півести ітог нашим думкам та враженням про мультфільм Маша та ведмідь можна з упевненістю сказати — він став хітом нашого часу, і кожна дитина, і не тільки, з нетерпінням очікує наступних серій!

03.03.2013 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter