• 0

Як отримати кредит онлайн цілодобово?

Гроші закінчилися, а зарплати чекати ще тиждень? Не вистачає невеликої суми для покупки нової пари туфель? Терміново треба заплатити за товар? Ці та багато інших питань виникають майже перед кожним жителем України. Розв’язати фінансові проблеми може термінове кредитування, але отримання банківської позики потребують багато часу, збору документів, довідок і, крім того, банки не працюють цілодобово, у вихідні та святкові дні. У таких ситуаціях на допомогу приходять мікрофінансові компанії або МФО, які видають кредит онлайн цілодобово на особистий рахунок, без затримок і зайвих документів. Як вони працюють і хто може отримати гроші?

Що таке МФО і хто може оформити онлайн кредит 24/7?

Мікрофінансові організації - це компанії, що надають споживчі беззаставні мікрокредити. Діяльність таких організацій в нашій країні абсолютно законна - вони працюють на підставі ліцензій та дозволів, виданих Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Від банків МФО відрізняються мінімальний пакетом документів, швидким прийняттям рішень і обслуговуванням навіть тих клієнтів, які мають «погану» кредитну історію. Крім того, діяльність мікрофінансових компаній не прив'язана до робочих годин і відділень - вони обслуговують своїх клієнтів цілодобово, вдень і вночі.

Отримати гроші онлайн цілодобово в мікрофінансових установах можуть користувачі, які відповідають наступним критеріям:

- є громадянами України;

- постійне проживання на території України, крім зони проведення АТО та АРК;

- вік - 18 і більше років;

- наявність чинного паспорта старого або нового зразка та індивідуального ідентифікаційного коду;

- активного номера телефону українського оператора зв'язку, доступу в мережу Інтернет та банківської картки.

Як взяти кредит онлайн цілодобово в Україні?

Процедуру оформлення експрес кредиту розглянемо на прикладі популярного мікрофінансового сервісу Сashberry. Перш за все користувачеві необхідно на головній сторінці сайту вибрати суму та термін оформлення - для нових клієнтів позика на карту цілодобово може становити до 5000 грн на строк до тридцяти діб.

Після цього праворуч в інформаційному полі ви миттєво побачите всі фінансові параметри операції, включаючи ставку відсотка, процентні платежі в день і за весь термін користування позикою, очікуваний час надходження коштів і дату погашення. Якщо ви згодні з усіма параметрами - натискаємо на кнопку «ОТРИМАТИ КЕШ!» і переходимо до реєстрації Особистого кабінету.

На цьому етапі вказуємо номер мобільного телефону, адресу електронної пошти та унікальний пароль для входу в систему. Після реєстрації заповнюємо анкету користувача, вказуючи мінімальний набір персональної інформації. Останній крок - верифікація банківської картки, на яку мають надійти кошти. Після цього онлайн заява надходить на розгляд автоматизованою системою. Зазвичай для нових користувачів цей процес займає приблизно 15-20 хвилин, а при повторних зверненнях - не більше десяти. Після прийняття рішення кредит онлайн 24/7 зараховується на картку протягом декількох хвилин.

Кредити онлайн цілодобово – чому вам можуть відмовити?

МФО є найбільш лояльними кредитними організаціями щодо своїх клієнтів - вони обслуговують навіть тих користувачів, яким відмовляють банки. Отримати швидкі гроші на картку без відмов цілодобово в них можуть студенти, пенсіонери, домогосподарки та навіть особи з простроченими банківськими кредитами. Головне - своєчасний і повний розрахунок достроково або в чітко встановлені договором терміни. Найпоширенішими причинами для відмови є неправильно зазначені персональні дані, наявність критично великого рівня простроченої заборгованості в інших МФО України або виявлені факти шахрайства.

28.05.2021 19:49
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter