• 0

Кредит онлайн без відмови - розбираємося в питанні

У сучасному житті ми постійно стикаємося з тимчасовими фінансовими труднощами - нам не вистачає невеликої суми на відпустку, покупку смартфона, закінчення ремонту в квартирі або для походу в магазин. Розв’язати ці проблеми можна, оформивши мікро кредит на картку без відмови. Фінансовий ринок надає нам декілька можливостей для цього - банк, ломбард або мікрофінансових організація (МФО). Який шлях обрати і як отримати кредит онлайн без відмови в Україні?

Швидкі кредити онлайн на картку без відмови - банк, ломбард або МФО?

Перше і найбільш очевидне рішення - кредитування в комерційному банку. На перший погляд, банківський мікрокредит має найнижчу ставку відсотка, однак при оформленні позичальнику доведеться зіткнутися з декількома серйозними труднощами. По-перше, оформити швидку позику не вийде - для прийняття рішення банку буде потрібно 1-5 діб. По-друге, оформити мікрокредит можна тільки після пред'явлення довідки про доходи та інших документів. По-третє, головним чинником буде виступати якість кредитної історії заявника - низька якість історії та наявність простроченої заборгованості в інших банках є найпоширенішою причиною для отримання відмови.

Ломбард - це фінансова компанія, в якій кожен повнолітній громадянин України може терміново взяти гроші в борг. Для ломбарду не має значення кредитна історія клієнта, його зайнятість і рівень доходів. Однак ломбарди оформляють грошову позику тільки під заставу майна - клієнт повинен надати смартфон, ноутбук, планшет, кільце, сережки або монети. Спеціаліст-оцінювач у відділенні ломбарду перевіряє стан майна і визначає його заставну вартість. Для клієнта така схема роботи представляє певні проблеми. По-перше, для отримання позики вам доведеться відвідувати ломбард особисто. По-друге, заздалегідь не відома сума оцінки - цілком можливо, що вона вас не влаштує. І по-третє, вам доведеться, на якийсь час, віддати улюблену та потрібну річ в чужі руки.

МФО - простий, зручний і надійний спосіб отримати кредити без відмов на карту. У порівнянні з попередніми способами мікрофінансова організація має кілька істотних переваг:

- гроші онлайн без відмов можна за 5-15 хвилин, не встаючи з дивана, столика кафе, по дорозі на роботу або навчання;

- виплата коштів здійснюється на банківську картку;

- якість кредитної історії великої ролі не грає - позики надаються навіть за умови наявності простроченої заборгованості в комерційних банках;

- гроші на карту без відмов видаються без довідки з місця роботи;

- МФО працюють цілодобово - 24 години на добу, вдень і вночі;

- надавати майнову заставу або поручителя не потрібно;

- погасити кредит можна достроково.

Кредити онлайн без відмови в МФО - як це працює?

Для оформлення онлайн заяви необхідно зайти на головну сторінку корпоративного сайту, вибрати суму та термін повернення кредиту - онлайн-калькулятор покаже вам всі параметри вашого запиту, включаючи процентні нарахування. Максимальна сума боргу для нових клієнтів МФО Сashberry складає 5000 грн під 0,01% на добу. Потім переходимо до реєстрації Особистого кабінету - вказуємо номер мобільного телефону, адресу електронної пошти, унікальний пароль для входу та переходимо до заповнення Анкети. Анкета клієнта містить мінімальний набір персональної інформації, який необхідний для того, що б взяти миттєвий кредит. Останній крок - верифікація банківської карти.

У разі позитивного рішення гроші надходять на особистий рахунок протягом декількох хвилин. Вся процедура для нових користувачів онлайн-сервісу займає не більше 15-20 хвилин, а при повторних зверненнях - 5-10 хвилин.
28.05.2021 19:44
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter