• 0

Переваги лазерної порізки металу

На сьогоднішній день у сучасній металообробці вагому місце посідає процес лазерної порізки металу. Водночас обробці та порізці можуть піддаватися інші неметалічні матеріали. Зокрема, порізка фанери в Києві.

У свою чергу, за допомоги лазерної порізки металу можна створювати вироби, що мають складні геометричні контури. При цьому якість оброблення кромки – висока, а точність розмірів максимально дотримано. На даний час в Україні чимало компаній спеціалізуються на наданні відповідних послуг з лазерної порізки металів та інших матеріалів.

Що розуміють під лазерною порізкоюЩо таке лазерна порізка? Під неї розуміється сфокусований вплив лазерного випромінювання на поверхню, що піддається обробці. Поверхня нагрівається через те, що до неї передається значна кількість енергії.

Слід відзначити, що якість лазерної поразки металу – надзвичайна. Вона досягається завдяки тому, що в місці різу температура металу різко збільшується лише за кілька секунд. При цьому розмір лазерного променю зовсім невеликий.

Даний спосіб дає можливість убезпечити метал від будь-яких проявів механічного впливу. Будь-які деформації виключені.

Лазерна порізка металу здійснюється за допомоги сучасних верстатів з високоякісним програмним забезпеченням. Через це швидкість самого процесу порізки значно зростає.

Переваги лазерної порізки металуТехнологія лазерної порізки металу має ряд очевидних переваг. Зокрема:

- можливість здійснення обробки деталей з твердих сплавів;
- завдяки відсутності механічного контакту є можливість порізки або деформованих, або ж крихких матеріалів;

- існує також можливість швидкісної порізки тонких сталевих листів;

- метал можна піддавати автоматичному розкрою за попередньо зробленим кресленням;

- дана технологія може використовуватися при підготовці обмеженої кількості продукції.

Завдячуючи вищенаведеним перевагам, які додаються до високої точності результатів, лазерна порізка металу широко використовується на виробництві та в промисловості.

Технологічно завдяки лазерній порізці металу можна обробляти наступні матеріали:

- алюміній та сплави алюмінію;
- звичайну або нержавіючу сталь;
- мідь;
- інші матеріали; зокрема, деревину, фанеру та інше…

Варто звернути увагу, що технології лазерної порізки краще піддаються ті матеріали, що мають низьку теплопровідність. У таких матеріалах енергія лазера сконцентрована на меншому обсязі самого матеріалу. Звісно, що тип лазеру для кожного випадку підбирається окремо.
09.05.2021 13:52
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter