• 0

Як працевлаштуватися в Польщі?

Хороша можливість реалізувати себе і при цьому непогано заробити – обрати працевлаштування в Польщі. Багато наших співвітчизників вже знайшли роботу в ЄС і успішно там працюють не один рік. Причому більшість з них влаштовані легально. Одна з країн, яка пропонує велику кількість вакансій і хороші умови праці – це Польща.


Дуже важливо звертатися в профільну компанію з працевлаштування, а не шукати роботу самостійно через Інтернет. У профільних компаніях не тільки є великий вибір вакансій на роботу в Польщі для українців, тут ще й розкажуть всі нюанси щодо того, як влаштуватися офіційно, за контрактом. Це дуже важливий нюанс. Підписавши такий контракт, ви будете точно знати, на який рівень зарплати розраховувати, чого від вас вимагають і які зобов’язання є у роботодавця перед вами. Все це прописується в контракті. На сайті 1viza.com ви можете більше прочитати про основні нюанси працевлаштування в Польщі та в ЄС, а також подивитися, які є актуальні вакансії на сьогодні.


Які нюанси можуть виникати при працевлаштуванні за кордоном? Де в основному пропонують роботу, і на яких умовах? Давайте з’ясовувати.


Куди можна влаштуватися на роботу?


Заводи і фабрики


Тут пропонують безліч вакансій, в тому числі для:  • пакувальників;

  • фасувальників;

  • карщиків;

  • прибиральниць;

  • різноробочих.


Часто запрошують працівників на виготовлення меблів. Тут потрібні хороші швачки, столяри, працівники складу, драпірувальники. В основному, робочий день буде тривати 8-12 годин. Це хороша можливість отримати вищу зарплатню. При цьому специфічних вимог до працівників не висувають. Потрібно бути уважним, відповідальним і не мати проблем зі здоров’ям.


Фермерські господарства


Якщо ви шукаєте роботу для жінок у Вроцлаві, Варшаві, Кракові, Ополе або у іншому місті, то працевлаштування на фермерському господарстві – хороший варіант. Можна влаштуватися на молочні ферми, на фермерські господарства, яким потрібні збирачі ягід, фруктів, грибів та іншого врожаю. Це також хороший варіант сімейних пар. На такі види робіт беруть без знання мови, специфічних вимог теж не ставлять. Зарплата в основному буде залежати від кількості зібраного врожаю, тобто, від вашої продуктивності.


Готелі та хостели


Це теж відмінний варіант, як для дівчат і жінок, так і для хлопців. Ви зможете влаштуватися адміністратором, покоївкою, помічником кухаря,. Для праці в сфері обслуговування деякі роботодавці висувають вимогу знати польську мову хоча б на мінімальному рівні. Якщо ж передбачається спілкування з клієнтами (наприклад, для адміністратора), тоді потрібно вільно знати польську та знати англійську на середньому рівні.


Будівництво


Такий варіант працевлаштування в Польщі більше підходить чоловікам. Тут можна влаштуватися будівельником-універсалом, муляром, арматурником, монтером. Потрібно мати хорошу фізичну форму і бути відповідальним. Специфічних вимог для таких працівників в основному не ставлять, але в деяких випадках потрібен досвід у конкретній сфері.


Основні нюанси при працевлаштуванні в Польщі  1. Житло. Більшість польських компаній надає житло або безкоштовно, або за мінімальну плату (близько 200-250 злотих на місяць). Завжди є можливість орендувати житло самостійно.

  2. Харчування. Іноді роботодавці годують своїх працівників під час зміни. Але в основному українці харчуються самостійно. Ціни на продукти в Польщі приблизно такі самі, як у нас в Україні.

  3. Віза. Вам потрібна буде робоча віза в Польщу, щоб влаштуватися офіційно. Проблем з отриманням такої візи у вас не буде, особливо якщо ви будете влаштовуватись через кадрове агентство.

27.04.2021 22:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter