• 0

У квітні доставка посилок між відділеннями Meest залишатиметься безкоштовною

оставка посилок між відділеннями Meest безкоштовна


Варто зазначити, що акція запущена з метою підтримки, яку висловлює компанія українцям, на час введення карантинних обмежень.


Партнерські відділення Meest нараховують понад 3000 відділень, половина з яких, працюють 24/7. Варто зазначити, що відділення компанії знаходяться у найбільш популярних місцях: це можуть бути супермаркети, аптеки, книгарні, магазини техніки, кредитні відділення, заправки, тощо. Даний формат користується популярністю, в момент введення карантинних обмежень, адже відправити посилку стає набагато легше, це можна поєднати з щоденними справами.


Щоб отримати або відправити посилку через компанію Meest, вам не прийдеться стояти у великій через та тратити часу. Оформити посилку можна через мобільний додаток або офіційному сайті компанії Meest. Завдяки цій можливості, ніяких документів та квитанцій для відправки в відділеннях, вам не потрібно надавати. Саме ж відправлення посилки займе, менше ніж 5 хвилин.


Також ви не витратите додаткових коштів на пакування посилки, адже зробити це можна самостійно вдома. А потім просто віддати її на відділенні касиру, для подальшої пересилки. Варто зазначити, що у квітні, за доставку посилок між відділеннями, грошей не братимуть.


Компанія Meest заявила, що за той час, доки у світі продовжується пандемія, вона вже втомились вводити нові карантинні обмеження. Також вона заявила про те, що найкраще, що зараз можу зробити українці — підтримати один одного і зосередитися на тому, що дійсно залежить від них. Тобто, це здоров'я та дотримання карантинних обмежень. Компанія своєю чергою буде зосереджувати роботу на безпеці та забезпеченні комфортних умов для клієнтів. У квітні доставка посилок Україною, буде безкоштовно. Це зроблено для того, щоб люди без проблем могли купувати одяг, товари для дому, техніку і інші необхідні товари, в режимі онлайн. При цьому, не витрачаючи додаткових коштів на їх пересилку між відділеннями.


Варто зазначити, що в компанії Meest є послуга надшвидкої доставки посилок по Києву, за 5 годин. Для цього, вам слід принести посилку на відділення та віддати її касиру. Але це має бути зроблено в будні до 10:30.


Meest — група компаній міжнародного рівня, яка працює у сфері доставка вже більше, як в різних містах України. Варто зазначити, що дана компанія на ринку розвиває власні поштомати та відділення. Сьогодні їх уже понад 1500 автоматизованих пристроїв та більше 3000 поштових відділень. Варто пам'ятати, що компанія Meet намагається полегшувати життя людей, в період карантину і це в них добре виходить!

26.04.2021 12:29
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter