• 0

Кава - то цілий світ

Кава - то цілий світ Кава супроводжує нас усе життя. З чашечки ароматної й міцної кави розпочинається наш день. Ділову зустріч своєму бізнес-партнеру ми призначаємо за чашкою кави. Запрошуючи на побачення дівчину, ми так само пропонуємо їй зустрітися, щоб «випити по каві». І якщо родина має на кухні сучасну кавову машину KRUPS Intuition EA875E10 – щастю кожного домочадця немає меж. Адже кожен з них має можливість щодня споживати каву найвищої якості за найкращою рецептурою.

Кава – то ціла культураКультура споживання кави зароджувалася багато століть тому. І сьогодні каву по праву можна вважати найпопулярнішим напоєм у багатьох країнах світу. Культура споживання кави постійно осучаснюється й урізноманітнюється. Постійно з’являється безліч нових напоїв на основі кави – кавових міксів та кавових коктейлів. Каву можна пити за маленьким столиком у кав’ярні та взяти з собою у паперовому стаканчику з кришечкою. Кавою ми пригощаємо гостей удома чи п’ємо її під мелодії оркестру в затишному ресторані.

Серед палких шанувальників кави в усі часи були геніальні й видатні особистості. Кава є повноцінним персонажем багатьох творів – популярних книжок, улюблених пісень, культових кінофільмів. Не дарма видатний письменник Хуліо Кортасар писав, що доти, доки людина має банку з кавою, він ще не пропаща людина, ще житиме трохи…Адже ніщо так не бадьорить зранку, не проганяє смуток після поганої звістки та не підвищує настрій, який з якихось причин «на нулі», як запашна філіжанка ароматної кави.

Кава корисна для здоров’яКава - то цілий світ Тривалий час поширювалися забобони відносно того, що кава погано впливає на стан здоров’я людини. Що часто пити каву це те ж саме, що свідомо скорочувати собі віку. Однак науковці та дослідники вже давно одностайні: якщо ви випиваєте кілька чашок кави на день, то це вашому організму піде лише на користь.

В 21-му столітті вимоги до якості кави зросли. І кожен поціновував хоче вживати каву найвищої якості за найсучаснішою рецептурою. Це повною мірою можна забезпечує своїм клієнтам компанія KRUPS.

Її досвід роботи на ринку, бездоганна репутація в ділових волах та серед широкої клієнтури доводить, що в мистецтві створення та споживання кави немає дрібниць. На офіційному сайті компанії krups.ua кожен поціновувач кави знайде багато корисної інформації.

Компанія KRUPS гарантує споживачам якість та надійність своїх кавових машин. Всім охочим пропонується придбати фірмові аксесуари, які урізноманітнять ваш інтер’єр та додадуть свіжих фарб до щоденної церемонії споживання кави. На сайті компанії також можна знайти координати офіційних дистриб’юторів KRUPS. Через них можна замовити продукцію з гарантією на ремонт та обмін за чинними європейськими стандартами.
23.04.2021 14:09
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter