• 0

Чарівні властивості зеленого чаю

Важко в Україні знайти людини, яка б не любила чай. Комусь більше до вподоби чорний чай. Хтось – у захваті від зеленого чаю. Але значна частина поціновувачів тонізуючого напою однаково люблять і чорний, і зелений. І якщо треба купити чай для родини, то рішення – який саме братимемо цього разу, приймають буквально в останню секунду.

Слід відзначити, що останніми роками в Україні зростає кількість любителів зеленого китайського чаю. Відомо, що в самому Китаї зелений чай регулярно вживають впродовж кількох тисячоліть. Народна китайська медицина використовує зелений чай для лікування й профілактики багатьох хвороб. Поступово зелений час з Китаю поширився й став надзвичайно популярним у багатьох країнах світу. Вважається, що зелений чай – це напій, який подовжує молодість та робить здоров’я міцніше.

Як відомо, в чайному листі міститься безліч корисних для здоров’я людини елементів. Це й органічні кислоти, білки, йод, ефірні масла, фтор, цинк, калій, мідь, низка вітамінів, а також поліфеноли. Широкий вибір різноманітних чаїв пропонує усім охочим магазин кави та чаю tea.ua/.

Науковці, що досліджують цілющі властивості зеленого чаю, вважають, що його регулярне вживання здатне ефективно попереджати значну кількість серйозних хвороб.

Так, антиоксиданти, які містяться в чайному листі, запобігають розвитку атеросклерозу. При цьому убезпечують від неприємностей коронарні артерії.

Потужні антиоксиданти зі складу листя зеленого чаю запобігають росту ракових клітин. А якщо людина таки має рак – антиоксиданти зеленого чаю відчутно уповільнюють розвиток ракових клітин.

Регулярне вживання зеленого чаю є ефективним регулятором рівню цукру в крові. Зелений чай запобігає розвитку діабету першого типу. Або, якщо людина вже має цукровий діабет, уповільнює розвиток цієї хвороби.

Зелений чай впливає на підвищений рівень холестерину в крові людини. Причиною цьому є поли феноли, що містяться в напої. Вони блокують поглинання холестерину в кишечнику й сприяють якнайшвидшому виведенню холестерину з організму людини.

Зелений чай допомагає при захворюваннях печінки. Від токсинів печінку уберігають катехіни, що знову таки містяться в листі зеленого чаю. Одночасно катехіни допомагають при лікуванні вірусного гепатиту.

Зелений чай є відомим засобом профілактики захворювань зубів і ротової порожнини. Він зміцнює зубну емаль, сприяє зменшенню запалень ясен, нейтралізує неприємний запах з рота.
08.04.2021 17:24
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter