• 0

Як використовувати електронну інтерактивну дошку

Сьогодні кожна сучасна школа прагне мати в своєму арсеналі електронні інтерактивні дошки. Зовні така дошка мало чим відрізняється від звичної. Але, завдяки конструктивним особливостям, вона під’єднується до комп’ютера або за допомогою спеціальних дротів, або ж завдяки бездротовому зв’язку.

У результаті учні, для яких школа чи батьки змогли купити інтерактивну дошку для своїх учнів, матимуть можливість побачити на екрані комп’ютера, ноутбука або планшета все. що було написано на інтерактивній дошці. У свою чергу, зображення з екрану електронного носія за допомогою проектору відбиватиметься на поверхні інтерактивної дошки.

Розширення можливостейПодібна система значно розширює можливості для навчання. Зокрема, така інтерактивна система дає можливість з підвищеною ефективністю проводити:

1) уроки;
2) лекції,
3) семінари,
4) тренінги,
5) презентації тощо.

Але перш за все інтерактивні дошки надають можливість шкільним вчителям проводити уроки значно ефективніше та цікавіше для учнів.

Особливості інтерактивної дошкиУсе, що вчитель пише або малює на електронній інтерактивній дошці, майже одночасно з’являється на екрані комп’ютеру. При цьому текст можна набирати як за допомоги віртуальної клавіатури, так і просто рукою. Врешті-решт, багато чого залежить від того, яке програмне забезпечення має ваша електронна інтерактивна дошка. Зараз на переважній більшості інтерактивних дошок є можливість розпізнавання тексту, написаного від руки.

Важливо, що малюнки на електронній інтерактивній дошці можуть робитися кольоровими маркерами. У результаті на екрані гаджетів учнів копії також виходитимуть кольоровими. Це дає можливість ефективно використовувати можливості кольорів. Важлива інформація виділяється або ж підкреслюється. Ефективність сприйняття нової інформації з боку учнів зростатиме.

Незаперечною перевагою інтерактивної дошки є можливість демонстрації лекції в режимі реального часу. Також за її допомогою можна переглядати зроблені малюнки.

Діти особливо цінують інтерактивну дошку за те, що вона дає можливість «відмотати» час назад. Все, що було на ній написано, зберігається в пам’яті й дає можливість за потреби повернутися до потрібного моменту у записах.

Але й на цьому ще не все. Використовуючи різноманітні спеціалізовані програми, за допомогою електронної інтерактивної дошки можна проводити навчальні заняття одночасно для кількох аудиторій не лише в одному місті, а в кількох. При цьому всі дані передаються онлайн. Користувачі в таких випадках матимуть можливість або бачити матеріал на екрані гаджета, або ж – виводити інформацію на великий екран для спільного обговорення.
23.03.2021 13:56
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter