• 0

Snow Sweet Snow #2 відсіяв усі безпосередньо запрошені команди

Більшість колективів, які мають значну вагу у світі CS:GO, користуються значними перевагами в порівнянні з новачками у світі професійного кіберспорту. Для прикладу, їм не доводиться змагатися на відбірних етапах для того, щоб потрапити на той чи інший чемпіонат. Проте, деколи це здатне зіграти їм не на користь.

Скажімо, на чемпіонаті Snow Sweet Snow #2, на сьогоднішній момент усі запрошені команди вже вилетіли зі змагань. Це серйозний привід для того, щоб подумати над подальшими ставками на результати чемпіонатів на ресурсах по-типу https://stavkacsgo.com/, звичайно для тих, хто їх взагалі здійснює. А тепер – більш детально про новину.

Які команди вилетіли?

Дивно те, що не дивлячись на різницю в рівнях підготовки, кількість зіграних разом матчів, а також загальний рівень професіоналізму кожного з гравців запрошених команд, усі з них не змогли пробитись до ¼ фіналу. Ще цікавіше те, що кожна з запрошених команд не тільки вилетіла, а ще й зробила це у найпершому з матчів. До переліку команд, що вилетіли з подальшої участі у Snow Sweet Snow #2 увійшли:

• Gambit Esports;
• Ninjas in Pijamas;
• Sprout;
• Cloud9.

Варто зазначити, що не дивлячись на неможливість продовжувати змагання у цьому турнірі, більша частина гравців цих команд, так чи інакше, взагалі не відчувають себе зніченими або суттєво приниженими. Вони розуміють, що популярність, яку вони спромоглись здобути у минулому, допоможе їм ще не один раз отримати цілу купу преференцій у майбутньому.

Які команди залишились?

Як вже зрозуміло, серед команд, які потрапили до ¼ фіналу, немає жодної, яка б отримала пряме запрошення на Snow Sweet Snow #2. Відповідно, кожна з них змагатиметься до самого кінця й з повною викладкою для того, щоб здобути почесну першість у цьому змаганні. Отже, до цього списку відносяться:

• Copenhagen Flames;
• AGO;
• HAVU Gaming;
• Winstrike Team.

Окремо потрібно зазначити, що жодна з запрошених команд не отримає призових за участь у чемпіонаті. А серед команд, що залишились, буде розділений фонд у розмірі 100 000 доларів США.

Що послугувало причиною поразок?

Зрозуміло, що будь-які змагання вимагають попередньої ретельної підготовки, відпрацювання принципів командної взаємодії та поступового нарощування професійного рівня кожного окремого з гравців, пік яких має збігатись з початком виступів. Відповідно, скоріше усього, цей факт зіграв на боці тих команд, які були змушені, так чи інакше поступово готуватись до чемпіонату, проходячи через етапи відбірних турів.

Скажімо, для того, щоб потрапити до найвищої ліги Snow Sweet Snow #2 не по прямому запрошенню, іншим командам довелось приймати участь у декількох підготовчих проміжних турнірах. Це дозволило їм дещо потренуватись у боротьбі з не менш зацікавленими у перемозі супротивниками і істотно підвищити власний професійний рівень. Відповідно, не виключено, що саме це й послужило основною причиною того, що саме ці команди не вилетіли з подальшої участі у турнірі.

22.03.2021 11:09
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter