• 0

Як отримати позику в Євро Гроші

Проблема раптової нестачі грошей добре знайома кожній дорослій людині. Раніше, в доінтернетівську епоху, терміново позичити гроші було доволі проблематично. І коло потенційних позичальників було невеликим – родичі, друзі, знайомі, сусіди.

З появою Інтернету взяти онлайн кредит на карту в компанії EuroGroshi можна елементарно, не виходячи з квартири і впродовж якихось 20-30 хвилин.

Переваги онлайн-кредитування для пересічної людини очевидні. Бо це:
- зручно,
- швидко,
- вигідно,
- не містить ризиків.

Алгоритм дій для отримання позикиЩоб отримати гроші на Євро Гроші слід зробити лише кілька елементарних дій. Спочатку зайти на сайт і зареєструватися. Після цього необхідно заповнити типову заявку на отримання потрібної вам суми грошей, вказавши при цьому лише номер вашого паспорту та номер мобільного телефону.

Після цього доведеться трішечки почекати. Вже за кілька хвилин ви отримаєте повідомлення від Євро Гроші на ваш запит. Як правило, він позитивний. Відмова надходить дуже рідко і стосується лише тих, хто раніше зарекомендував себе не відповідальним позичальником.

Одразу ж після позитивної відповіді від Євро Гроші кошти надходять вам на банківську картку. Зрозуміло, що перед цим ви маєте визначитися з потрібною вам сумою і перевірити, чи можливо отримати саме стільки, скільки ви хочете. Після цього обрати для себе термін погашення позики з належними при цьому відсотками.

Для отримання коштів в Євро Гроші необхідно, щоб вам було не менше 18 років. Також слід вказати паспортні дані та ІПН. Вказати номер вашої банківської карти, на яку необхідно перерахувати гроші, а також повідомити номер вашого мобільного телефону та електронну пошту.

Мінімальний термін користування послугами кредитування на Євро Гроші дорівнює 1 дню. Максимальний термін – до 30 днів. У разі, якщо з якихось причин ви не можете вчасно повернути гроші, існує послуга пролонгації кредиту. У цьому випадку термін повернення коштів може бути збільшений.

Якщо ви щойно зареєструвалися на сервісі Євро Гроші, то мінімально доступна для вас сума разової позики дорівнює 1 000 грн. Максимально можлива сума позики становить 10 000 грн. Якщо ви стали постійним клієнтом, то розмір ймовірної системи кредитування для вас може бути збільшено.

Як повернути отримані грошіПовернути позичені гроші можна кількома шляхами. Або банківською картою: для цього необхідно увійти в особистий кабінет, клікнути на кнопку «погасити», і оплату буде здійснено з прив’язаною до вашого профілю банківської карти.

Можна це зробити в терміналі ПриватБанку, вказавши при цьому реквізити компанії Євро Гроші та номер свого мобільного телефону, щоб можна було зафіксувати – від кого саме надійшла оплата.

Також повернути гроші можна в касі будь-якого комерційного банку.
10.03.2021 16:44
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter