• 0

Бухгалтерський облік ТОВ: види послуг і переваги

Бухгалтерський облік відіграє важливу роль в роботі будь-якої компанії, без ведення бухгалтерії не обійдеться жоден підприємець і жодна компанія. Звичайно, вести бухгалтерію можна самостійно, проте якщо не має навичок у цій діяльності доведеться витратити трохи часу для того, щоб розібратись. Для підприємства відповідальність значно вища, тому самостійно займатись питанням бухгалтерії ми не рекомендуємо. Для того щоб не витрачати величезні суми для набору цілого бухгалтерського відділу на підприємстві, використовують аутсорсинг. Замовити ведення бухгалтерського обліку у фахівців можна на представленому ресурсі Менеджмент консалтинг Груп.


Особливості діяльності компанії


Менеджмент Консалтинг Груп - популярна організація, що надає вже більше 15 років бухгалтерське обслуговування і послуги консалтингу та налічує понад 300 компаній у клієнтах компанії. Компанія пропонує наступні послуги:
  • Кадрові послуги.
  • Бухгалтерські послуги.
  • Консультації по відкриттю бізнесу.
  • Реєстрація фізичних та юридичних осіб.
  • Консалтингові послуги.
Основний акцент компанія робить на ведення бухгалтерського обліку ТОВ. Всі роботи проводяться згідно з договором. Завдяки цьому, вартість послуг прописані в договорі, тому ціна не змінюється протягом усього часу. За всі надані послуги компанія несе повну відповідальність, і в разі неякісно виконаних робіт повністю готова виправити ситуацію.


В остаточну вартість бухгалтерських послуг ТОВ входять наступні послуги:
  1. Консультація по всій питань, пов'язаних з діяльністю компанії.
  2. Контроль первинної документації, у відповідності з усіма діючими вимогами законодавства.
  3. Складання звітної документації та надання їх в контролюючі органи.
  4. Представлення інтересів компанії під час різноманітних перевірок.
  5. Нарахування заробітної плати, з урахуванням всіх податкових відрахувань.
Менеджмент Консалтинг Груп відрізняється наступними перевагами:


Тільки кваліфіковані бухгалтера. Завдяки багаторівневому відбору, в компанію потрапляють виключно фахівці з великим досвідом.


Доступна вартість послуг. Послуги бухгалтера на постійній основі обійдуться організації дешевше, ніж наймати бухгалтера на роботу.


Застрахована фінансова відповідальність. Компанія Менеджент Консалтинг Груп несе фінансову відповідальність, тому ви можете не переживати.


Безперебійне надання послуг. У разі відсутності одного бухгалтера, його справи переходять в руки іншого фахівця, не менше досвідченому.


Менеджмент Консалтинг Груп


https://mcg-lv.com/


[email protected]


+38 (050) 317 60 01


+38 (067) 290 69 88


01.03.2021 10:29
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter