• 0

Ви можете конвертувати будь-яке YouTube відео в безліч різних форматів

Ви можете конвертувати будь-яке YouTube відео в безліч різних форматів


Ні для кого не секрет, що YouTube - одна з найпопулярніших музичних платформ світу. Даний сервіс завоював свою популярність завдяки зручному дизайну, високій якості звуку і швидкій публікації останніх хітів. З огляду на всі перераховані вище привілеї, не дивно, що їх функціонал буде коштувати не дешево. Якщо Ви поки не готові оформити їх преміум підписку, але все одно жадаєте слухати улюблені треки без будь-яких обмежень, то готові продемонструвати Вам EEZZEE YouTube конвертор.

Наша команда старанно розробляла даний сайт, звертаючи увагу на найпоширеніші прохання. Наприклад, тут Ви можете конвертувати будь-яке YouTube відео в безліч різних форматів, серед яких MPEGPS, MPEG-4, WebM, AVI, 3GPP, WMV, MOV і інші. Ми так само передбачили можливість зберегти YouTube відео як зі звуком, так і без або виключно YouTube аудіо. Якість запису так само залежить від Ваших переваг.

Напевно у Вас виникне питання, чим ж ми відрізняємося від інших YouTube конверторів? Тут є кілька пунктів:

1) Демократичність. Всі надані нами послуги абсолютно безкоштовні. Крім того, ми не вводимо ніяких лімітів на кількість допустимих YouTube конвертацій або їх обсяг. Все створено для того, щоб Ви могли без перешкод насолоджуватися якісною музикою.

2) Економія часу. На нашому веб-сервісі Вам не доведеться проходити нудну реєстрацію або авторизуватися кожен раз при попаданні на сторінку. Ми шанобливо ставимося до Вашого особистого часу і не хочемо відбирати у Вас ні секунди.

3) Зручність. Дизайн нашого YouTube конвертора ретельно розроблявся для всіх екранів, починаючи від ширококутних моніторів і закінчуючи невеликими мобільними дисплеями. Це дозволить Вам використовувати наш сервіс буквально на ходу.

Якщо Ви коли-небудь стикалися з подібними інструментами, то інструкція з експлуатації нашого YouTube конвертора Вам не знадобиться, в іншому ж випадку ловіть короткий гайд:

- Скопіювати посилання на бажане YouTube відео;

- Вставити його у відповідне поле на нашому сайті;

- Натиснути кнопку «Завантажити» і почекати кілька секунд;

- Зберегти готовий файл і отримувати задоволення від перетвореного YouTube відео.
18.02.2021 19:01
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter