• 0

Як обладнати сучасну кухню на невеликому просторі

Яка родина не мріє про зручну, простору кухню, обладнану за останнім словом передової побутової техніки? Однак дуже часто, особливо в містах, доводиться облаштовувати кухонний простір на обмеженій площі малогабаритної квартири. Чи можна зробити сучасну кухню в обмеженому просторі?

У разі, якщо квадратних метрів на вашій кухні менше, ніж хотілося, робити кухні на замовлення в Києві слід у кутовому варіанті. Сьогодні в тренді повна відмова він навісних шаф. Це дасть можливість для візуального збільшення простору. Замість навісних шаф можуть використовуватися декоративні полиці. У свою чергу, посуд, бакалію та дрібна побутова техніка можна розмістити в нижніх секціях.

Існує й концептуально інший варіант. Якщо у вашій родині полюбляють готувати, то шафи можна спланувати аж до самої стелі – у два ряди. На антресолях можна зберігати ті речі та технічні прилади, які використовуються не дуже часто. Для того, щоб в цілому ваша конструкція не була масивною й зовні «важкою», найвищий ряд шаф слід зробити з темнішого матеріалу.

На невеликій кухні нерідко не вистачає місця для облаштування столового гарнітуру. У такому разі можна порекомендувати використати підвіконня. Додатковий варіант – замовлення розкладного столу. Так само можна замовити й обладнати висувну робочу поверхню. Тобто, сьогодні фантазія дизайнерів дає можливість до втілення в життя будь-яких оригінальних та несподіваних ідей.

Так, на невеликій за площею кухні доводиться відвойовувати практично кожний додатковий сантиметр. Але грамотний дизайнер може запропонувати вам чимало несподіваних ідей. У секціях шафи можна встановити сучасні механізми. Або використати можливості висувної колони.

Доречніше використовувати вбудовану побутову техніку. Зовні вона матиме більш охайний вигляд у порівнянні з окремо розташованими приладами. Так само слід об’єктивно оцінити потреби родини. Наврядчи вам знадобиться холодильник великих розмірів або така ж духовка. Ймовірно вас влаштує невеличкий холодильник, який легко вбудовується в нижні секції, та варильні панелі з дома конфорками. Це суттєво зекономить дорогоцінний простір, а готувати на кухні буде зручніше.

Невелика за розміром раковина дасть вам можливість збереження робочої поверхні стільниці. Так, мийка невеликих розмірів – не зовсім зручна. Частково компенсувати це можна обравши чашу більшої глибини.
07.02.2021 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter