• 0

Пружинний або безпружинний матрац: який варто вибрати

Настрій і працездатність людини багато в чому залежать від того, наскільки хорошим був відпочинок вночі. Що з цієї причини бажає купити матрац в інтернет магазині magdek.com.ua потрібно робити правильний вибір. Тільки з відповідним спальним місцем ви виспитеся і отримаєте заряд енергії. Якщо ж матрац буде неякісним - це зіпсує настрій і приведе до хвороб хребта.


Основних варіантів два - пружинні і безпружинні матраци. Розповідаємо, як не зробити помилку при виборі.


Що слід врахувати при купівлі матраца


пружинний або безпружинний матрацЄ різні вимоги.  • Розміри. Довжина матраца має бути більше вашого зростання на 20 см Односпальна модель завширшки вісімдесят сантиметрів, двоспальна - в два раз більше.

  • Важливий комфорт. Спати повинно бути зручно. Якщо у вас болить верхня частина спини - рекомендується жорсткіший варіант.

  • Гипоаллергенность. Деякі матеріали можуть викликати у власника матраца алергію, важливо уважно віднестися до купівлі.


Чи варто купувати пружинний матрац


Варіантів в даному випадку два. Можна вибрати версію з пружинами, сполученими між собою. Обійдеться такий варіант дешевше, але зіпсується швидше, оскільки елементи поступово деформуються.


Краще придбати матрац з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/, оснащений незалежним пружинним блоком. Така версія може мати декілька зон жорсткості, вибирати потрібно з урахуванням проблемних місць хребта. Бажано, щоб пружин у виробі було багато. Якщо у вас здоровий хребет - досить 256. У варіантів трохи краще їх 512, у найкращих - більше 1000. З головних переваг - безшумність і зручність, виріб не стане скрипіти при застосуванні. Не забувайте періодично перевертати матрац.


Особливості безпружинних матраців


Зазвичай такий виріб має декілька шарів. Є м'які варіанти, що жорсткі, такі, що мають середню жорсткість. Найбільш поширена версія - поєднання латексу з койрой. У результаті виходить жорсткий і пружний виріб. Є синтетичний латекс, він дешевший за натуральний. Матраци довговічні, здатні виконувати свої функції не один рік, на них пропонується велика гарантія. Жорсткість синтетики трохи вища, ніж у натурального латексу, але і ціна нижча.


Важливий плюс безпружинного матраца - він повністю безшумний. І транспортування такого виробу - справа нескладна, згорнути в рулон і понести неважко.


Використовувані наповнювачі


Обговоримо властивості затребуваних наповнювачів.  • Синтепон. Такий матрац важить трохи, коштує недорого. Нерідко використовується як доповнення до основного.

  • Холлофайбер. Також нерідко використовується як доповнення. Найчастіше поєднується з кокосовими плитами. Матраци виходять м'які і зручні, алергію не викликають.

  • Пінополіуретан. У нього є безліч плюсів - він пружний, еластичний, здатний прослужити довго.


При купівлі необхідно взяти до уваги декілька нюансів. Людям із зайвою вагою рекомендуються варіанти пожорсткіше. Жорсткі моделі рекомендуються також пенсіонерам і дітям до трьох років. Дитині старше можна порекомендувати варіант середньої жорсткості.

27.01.2021 20:46
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter