• 0

Стільниковий полікарбонат як оптимальний матеріал для покриття теплиці

Стільниковий полікарбонат ― це дуже міцний, найчастіше прозорий матеріал, який отримав таку назву через особливості внутрішньої будови. Найчастіше його використовують для спорудження парників. Теплиці з полікарбонату ціна на які доступна кожному, є найкращими конструкціями для вирощування теплолюбних рослин.

Для створення теплиць використовують виключно стільниковий полікарбонат. Свою назву він отримав через особливості будови: два (або більше) шарів пластин з'єднуються між собою великою кількістю перегородок (ребра жорсткості), які зовні виглядають як стільники. Завдяки такій будові, цей полімер наділений такими цінними властивостями як висока міцність і довговічність, відмінна світлопроникна здатність, легкість, високий рівень теплоізоляції, УФ-захист і інше.

Саме тому, вибираючи стільниковий полікарбонат в якості матеріалу для теплиць, Ви значно мінімізуєте фінансові витрати, адже термін експлуатації конструкції при правильному догляді може досягти 20 років.

Розглянемо основні властивості стільникового полікарбонату детальніше:

- Підвищена теплоізоляція ― як результат особливої пористої (багатокамерної) будови, що дозволяє тривалий час зберігати тепло у внутрішніх порожнинах з повітрям, тим самим постійно забезпечуючи рослинам потрібний їм мікроклімат.

- Висока стійкість до перепадів температур: полімер успішно використовується в діапазоні від - 40° С до + 120° С без втрати властивостей.

- Висока вогнестійкість (матеріал не підтримує горіння, а лише плавиться).

- Значна міцність (за цим показником в 200 разів перевершує силікатне скло), що дозволяє переносити високі навантаження (пориви вітру, маси снігу) і механічні дії (навіть при ударі граду панель не розіб'ється, а лише можуть з'явитися тріщини).

- Рівень світлопроникності стільникового полікарбонату складає приблизно 88%. При цьому промені світла розсіюються. А “жорстке” УФ-випромінювання через полікарбонатні панелі практично не проходить, що дуже сприятливе для росту рослин. Захист від ультрафіолетових променів (УФ), дозволить вберегти ваші культури і сам матеріал від вигорання (він не пожовтіє, не потріскається і, як наслідок, не розсиплеться через 1-2 роки). Однак необхідно пам'ятати, що чим товстіший лист полікарбонату, тим менше світла він пропускає.

- Невелика питома вага, стільниковий полікарбонат в 6 разів легший від скла.

- За допомогою стільникового полікарбонату можна створювати не тільки теплиці, а й інші конструкції, що мають складну геометричну форму, завдяки його надзвичайній гнучкості. Тому з матеріалом легко працювати: він добре гнеться, без особливих складнощів ріжеться і свердлиться.

- Довговічність ― у якісного полікарбонату термін гарантії починається від 10 років, а термін служби може досягати більше 20 років, За цим показником матеріал істотно перевершує поліетиленову плівку.

Щоб замовити якісний та надійний полікарбонат, необхідно звернутися до представників компанії Сотекс Трейд.
26.01.2021 13:11
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter