• 0

Якісна освіта в Європі

У всьому світі європейська освіта відома своїм високим рівнем навчання. Випускників з дипломи вузів країн ЄС запрошують на роботу найвідоміші компанії. Здобути освіти за кордоном та стати затребуваним кандидатом на ринку праці стало можливим і для українців. Адже університети Словаччини з безкоштовним навчанням запрошують абітурієнтів для вступу.

Існує безліч переваг навчання за кордоном, які допоможуть студенту розвиватися особистісно та підготуватися до майбутньої роботи. Серед них:

- Незалежність ― навчання за кордоном ставить абітурієнта у незвичну ситуацію, коли він нікого не знає та повинен самостійно налагодити соціальні контакти. Таким чином, людина вчиться покладатися тільки на себе, а не на сім’ю та рідних у всьому. Також вчорашній школяр зобов'язаний самостійно влаштовувати свій побут ― від приготування їжі та прибирання до управління часом і навчальними планами.

- Навички критичного мислення ― першокурсник буде отримувати безліч нової інформації щодня, йому потрібно буде вчитися розставляти пріоритети та вибирати найважливіше, шукати шляхи вирішення проблем та інше. Також студент розвине власний підхід до більш чіткого та раціонального мислення під час читання, письма та публічних виступів.

- Свіжий погляд ― абітурієнт побачить життя, яке повністю відрізняється від того, до якого він звик вдома. Він зможе приймати свіжі прогресивні ідеї, відкриє для себе нові перспективи, а також навчиться співіснувати з людьми з інших кіл.

- Подолання страхів ― навчання за кордоном наповнено викликами, серед яких вивчення міжнародного транспорту та занурення в нову культуру. Як тільки страхи буде подолано, людина стане більш зрілою особистістю.

Крім того, освіта, здобута за кордоном сприяє закладенню міцного фундаменту для майбутньої кар'єри. Кілька наукових досліджень показують, що студенти, які навчались за кордоном, є більш привабливими на ринку праці. Їм легше влаштуватися на роботу, вони рідше залишаються безробітними протягом тривалого періоду часу, а їх початкова зарплата вища, ніж у людей, які не навчались за кордоном.

Наявність міжнародного досвіду в резюме дає кандидату на певну позицію перевагу. Роботодавці цінують незалежність, адаптивність та гнучкість, які людина отримує, переїжджаючи за кордон. Навчання за кордоном також дає можливість познайомитися з людьми з усього світу та розвинути свою мережу контактів. Рекрутери завжди звертають на це увагу, адже вміння налагоджувати зв'язки та здатність порозумітися з різними людьми особливо цінується.

Освіта за кордоном має безліч переваг. Якщо Ви зацікавилися такою можливості, варто зв'язатися з працівниками west study. Спеціалісти дадуть відповіді на всі питання та ознайомлять Вас із списком факультетів та університетів, які пропонують безкоштовне навчання для українців. Також Вам допоможуть підготувати всі необхідні документи для вступу.
25.01.2021 16:26
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter