• 0

Професійний осушувач повітря

Кожен, хто хоча б раз робив ремонт у квартирі, добре знає, що під час проведення робіт рівень вологості повітря різко зростає. Щоб це не призвело до небажаних наслідків, ремонтні бригади часто використовують професійні осушувачі повітря. Подібні прилади дають можливість провести ремонт помітно швидше. Крім того, належна якість ремонтних робіт буде збережена. Адже не таємниця, що саме підвищення рівня вологості повітря зменшує якість ремонту, стримує його в часі.

Осушувачі повітря доцільно використовувати під час будівництва нового будинку, а також при стяжці підлоги, фарбуванні стін та оштукатурюванні, при поклейці шпалер на стіни та стелю, при шпакльовці.

Наприклад, ви робите заливку стяжки підлоги. Повністю свіжа стяжка висихає впродовж 30 днів. При цьому процес підсихання зовсім не рівномірний. За перший тиждень стяжка підсихає десь на 75-80 %. За наступні три тижні – застигає повністю. Так от, якщо регулярно використовувати професійний осушувач повітря, то стяжка на підлозі висохне в значно стисліший термін. Одночасно повітря підсихатиме швидше в усьому приміщенні (подробиці на сайті pro.osushiteli.ua).

Такий самий ефект виникає, якщо користуватися осушувачем повітря під час штукатурки стін. Щоб свіжа штукатурка добре трималася на стінах, рівень вологості повітря в приміщенні має бути на рівні близько 8 %. Якщо ви будете використовувати осушувач повітря, весь процес завершиться швидко. Слід лише ретельно стежити на належними параметрами приладу.

Якщо ви оштукатурили стіни, то самі по собі вони висихатимуть десь один-два тижні. Однак при використанні осушувача повітря час висихання відчутно скорочується.

Аналогічного ефекту можна досягти під час поклейці шпалер на стіни в кімнатах. Осушувач повітря скорочує тривалість висихання безпосередньо шпалер. А, крім цього, робить увесь процес доволі рівномірним.

Ті ж самі проблеми виникають у квартирі після завершення ремонту. Рівень вологи в повітрі зависокий, роботи завершено, але розпочати звичне й повноцінне життя ніяк не вдається. Саме тут стане в пригоді професійний осушувач повітря, який нормалізує рівень вологості повітря у вашій оселі і пришвидшить момент, коли ви та ваші рідні матимуть можливість повною мірою насолоджуватись гарним ремонтом.

Отже, будь-який ремонт за умови регулярного використання осушувача повітря завершиться швидше, а якість ремонтних робіт буде однозначно вищою.
28.12.2020 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter